"Babylon Berlin". Nowy wysokobudżetowy serial w HBO! Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Babylon Berlin" - serial, za scenariusz i reżyserię którego odpowiadają Tom Tykwer, Achim von Borries i Henk Handloegten, będzie emitowany regularnie od 6 listopada o godz. 20.10 w HBO po dwa odcinki. Od 13 października dwa nowe odcinki pojawiają się już w każdy piątek w serwisie HBO GO.

Multimedia

"BABYLON BERLIN" - W PONIEDZIAŁEK, 6.11.2017 O GODZINIE 20:10 NA ANTENIE HBO

Uznany za najdroższy serial w historii niemieckiej telewizji "Babylon Berlin" oparty jest na bestsellerowej książce Volkera Kutschera. To trzymający w napięciu serial kryminalny o ambitnym policjancie, który wpada na ślad ogromnej korupcji.

Akcja serialu "Babylon Berlin" dzieje się pod koniec lat dwudziestych ubiegłego wieku w Berlinie, mieście zabawy i grzechu, bezprawia i nieograniczonych możliwości. Berlin to tętniąca życiem metropolia, miejsce, w którym ambitni i utalentowani mają szansę osiągnąć sukces. Ale pod błyszczącą, rozwibrowaną powierzchnią całe masy ubogich mieszkańców walczą o lepsze życie. To jest czas zorganizowanej przestępczości i narastania politycznych ekstremizmów. Dawna władza jeszcze nie złożyła broni, a już nowe, straszniejsze demony zaczynają dochodzić do głosu.

Monika Mazur nową prowadzącą magazyn w TVP 2 [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Mieszkający w Kolonii młody i pracowity policyjny inspektor Gereon Rath (Volker Bruch) zostaje wysłany do centrali w Berlinie. Jego szefem jest Bruno Wolter (Peter Kurth), lojalny i troskliwy kolega, który ma swoje sekrety. Ważną postacią opowieści jest Charlotte (Liv Lisa Fries), zdolna, młoda kobieta, która starając się poprawić los swojej niezamożnej rodziny, prowadzi podwójne życie. Zadaniem Gereona jest rozwiązanie sprawy powiązanego z mafią pornobiznesu. Proste z pozoru śledztwo szybko okazuje się bardzo skomplikowane. Na światło dzienne zaczynają wychodzić szczegóły, które mogą mieć ogromny wpływ na przyszłość Gereona i jego współpracowników. A tam, gdzie wszyscy upatrują rozwiązania problemów, czai się śmiertelne niebezpieczeństwo.

Twórcami serialu "Babylon Berlin", odpowiedzialnymi za scenariusz i reżyserię, są Tom Tykwer (Atlas chmur), Achim von Borries (Miłość w myślach) i Henk Handloegten (Good bye, Lenin!). W rolę główną wciela się Volker Bruch (serial Miejsce zbrodni). Obok niego występują Liv Lisa Fries (Romeo i Romeo), Peter Kurth (Good bye, Lenin!) oraz Leonie Benesch (serial The Crown). Za muzykę odpowiadają Tom Tykwer i Johnny Klime.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • skorpion (gość)

    Tak, numer kabaretowy fascynujący

    26.11.2017 23:38
  • Ania (gość)

    Niesamowity numer kabaretowy razem z tańczącymi gośćmi/publicznością, wywarł na mnie duże wrażenie.na you tube jest tylko audio i trailer, który nie oddaje atmosfery klubu.

    15.10.2017 22:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×