Bachleda-Curuś boi się powrotu do kraju!

Alicja ma wiele obaw.

Multimedia

Fakt dotarł do informacji, że aktorka boi się wracać do Polski. Dlaczego!? Przecież, jak potwierdzała w rozmowie z Kingą Rusin, ma dobre stosunki z rodziną, -wbrew doniesieniom prasowym. O co więc chodzi?

Alicja obawia się pytań, które mogą i z pewnością pojawiły by się w związku z jej ukochanym Colinem Farrellem. Przecież rzadko kiedy zdarza się, aby polska aktorka związała się z takim gwiazdorem. W dodatku owianym legendą kobieciarza.

Jak długo Bachleda-Curuś będzie unikać tematu powrotu do Polski? Trudno powiedzieć. Ale jest szansa, że z czasem strach będzie mieć coraz mniejsze oczy …

Czytaj także: Powstanie film o Colinie Farrellu! Rodzina Bachledy dostała film porno z Farrellem! Bachleda-Curuś zerwała kontakt z rodziną! Alicja Bachleda-Curuś zmienia Farrella na lepsze

Komentarze

Skomentuj
 • Maria (gość)

  Języki ludzkie potrafią ZABIĆ!!!wszystkie krzywdy da się naprawić,natomiast to ,co złego powie się o drugim człowieku nie da się ODSZCZEKAĆ!- tego się boi.

  11.12.2009 21:47
 • DNO (gość)

  Ludzie! Ale o czym jest w ogóle ten tekst? Że co? Że po co powstał, co wnosi? NIC!!! Byle tylko pojawiło się zdjęcie i nazwisko Bachleda-Curuś. Żenada. I pewnie ten ktoś, kto to napisał uważa się za dziennikarza. A niech wraca kiedy chce, w końcu to Jej kraj ojczysty i jak ma ochotę to wróci a jak nie to zostanie gdzie jest. No i po temacie. Po cholerę pisać takie bzdety??? Poziom masakryczny!!!!

  11.12.2009 18:51
 • ... (gość)

  Jej życie Jej sprawa.

  11.12.2009 17:21
 • DoctorNo (gość)

  Boi, czy WSTYDZI??

  11.12.2009 16:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×