Bachleda-Curuś w kabarecie!

Po raz pierwszy w historii, na festiwalowej scenie country w Mrągowie, swój jubileusz będzie świętował popularny krakowski Kabaret Pod Wyrwigroszem.

Multimedia

Wydarzenie wyjątkowe, bo kwintet z Małopolski nigdy wcześniej nie obchodził żadnych swoich urodzin, do czego przyzwyczaili nas już inne artyści kabaretowi.

15 urodziny Kabaretu Pod Wyrwigroszem to także nowość jeżeli chodzi o program Festiwalu Piknik Country Mrągowo. Nigdy dotąd scena country nie gościła nikogo z zewnątrz, a tym bardziej kabaretów.

Już chociażby z tego powodu zapowiada się niezwykle ciekawie, a co dopiero jeśli przyjrzymy się liście wykonawców. Członkom kabaretu udało się zaprosić na swoje urodziny kilku wyjątkowych gości. Pojawią się, m.in.: zespół BOYS, Grzegorz Halama, prof. Jan Miodek, Jerzy Stuhr, a także Agnieszka Włodarczyk, która wystąpi w duecie z Andrzejem Kozłowskim, członkiem kabaretu. Niespodzianką będzie niewątpliwie spotkanie z Alicją Bachledą-Curuś, która również pojawi się na jubileuszu.

Koncert będzie retransmitowany wyłącznie na antenie Telewizji POLSAT - 31 lipca, o godz. 20.00

Czytaj także: Bachleda-Curuś spełnia się w Hollywood "Ten polski pesymizm czasem mnie przeraża" Polka zagra w "Modzie na sukces"!

Komentarze

Skomentuj
  • ela.. (gość)

    bachleda-curus-super madra dziewczyna

    21.07.2010 21:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×