Bachleda-Curuś zerwała kontakt z rodziną!

Colin, ma co chciał? Ala trwa w toksycznym związku …

Multimedia

Wedle najnowszych doniesień Faktu, Colin Farrell wścieka się, że rodzice Alicji próbują wtrącać się w ich życie. Ponoć, bardzo irytuje go fakt, że matka Ali chciała przyjechać do Stanów by zaopiekować się ciężarną córką, a potem pomóc przy opiece nad dzieckiem. Widać, hollywoodzki gwiazdor nie rozumie, ale też lekceważy polskie obyczaje.

Ale nie to jest najgorsze. Bachleda-Curuś w ogóle nie stawia oporu, wręcz przeciwnie staje, za Colinem murem …

Alicja nie odbiera od dłuższego czasu telefonów od najbliższych, sama też nie dzwoni. Jedynie z bratem utrzymuje kontakt, ale sporadycznie. Ogranicza się on do informacji, że wszystko w porządku - czytamy w tabloidzie

Ciekawe tylko, czy Ala w końcu pójdzie po rozum do głowy? Nigdy nie wiadomo, czy Colin, nie zwiąże się jeszcze z inną kobietą. W końcu ilość jego dotychczasowych kochanek jest niezliczona. Czemu więc miałoby się to nagle zmieniać?

Dla Ali, matki jego dziecka? Przecież Farrell ma już na koncie jedno małżeństwo, ma też syna.

Do kogo wtedy zwróci się Ala?

Komentarze

Skomentuj
 • Też zawiedziona (gość)

  A mnie szkoda jej rodziców będą mieli znacznie krótsze przez takie dziecko życie "małe dzieci nie dają spać , duże nie daja żyć" stąd tyle ze stresów zraczeń . Wspaniały góral który ślubował Janowi Pawłowi II , a tu taki zgrzyt. Zyczę jemu i żonie dużo siły i zdrowia. Widocznie ślepy los na ciężkie doświadczenie wystawił też ich córkę, by pokazać że tu nie ma raju, tu na tym świecie jest walka dobra ze złem.Taki krzyż.

  04.11.2009 23:25
 • taka_ja (gość)

  oj głupie dziewcze jesli to prawda to współczuje jej wielka mi gwiazdka,,ktora spotkała gwiazde-takiego ktory nie moze sie ustatkowac a raczej nie chce nie wierze ze dla Alki nagle bedzie chciał zmienic swe zycie teraz pokazuje swoje prawdziwe oblicze a ona niech cierpi-tylko szkoda mi maluszka

  ...a moze sie nie chce odzywac do rodziny i wracac olski bo jej wstyd ze tu ma ddziecko z takim gwiazdorem a nie chce sie z nią ozenic??

  ciekawe jak jest naprawde ale dla mnie ona i tak jest głupia i naiwna,nigdy jej nie lubiłam

  21.10.2009 09:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×