Bachleda kłóci się z Farrellem!?

O dziecko.

Multimedia

Tak to już bywa, że przyjście na świat dziecka zazwyczaj oprócz wielkiej radości niesie za sobą pewne komplikacje. I to nie z powodu Bogu ducha winnego malucha, a oczekiwań jego rodziców. Tak też stało się w przypadku sławnego na cały świat Colina Farrella i jego partnerki, naszej rodaczki Alicji Bachledy-Curuś.

Jak podaje Fakt, para kłóci się o dziecko. Alicja chce zadbać o swoją karierę za Oceanem, dlatego poszukuje niani dla małego Henry’ego, a Colin nie chce nawet o tym słyszeć!

Aktor twierdzi mianowicie, że dziecko jak najdłużej powinno być przy matce, która całą swoją energię i zapał powinna wkładać w wychowywanie malucha. Dlatego Farrell nawet nie dopuszcza do siebie myśli, że jego partnerka miałaby wrócić do pracy - czytamy.

Jak wiemy, Polki, zwłaszcza te z góralskimi korzeniami są uparte w swoich dążeniach i dobrze wiedzą, czego od życia chcą. Czego Irlandczyk Colin mógł nie wiedzieć. A Bachleda pewnie i tak dopnie swego, bo, jak donosi inny tabloid, już walczy z Małgorzatą Sochą o główną rolę w filmie Cezarego Pazury Weekend…

Komentarze

Skomentuj
 • anon (gość)

  jak wiadomo już nie walczy, bo przegrała, a raczej nie zgodziła się na wzięcie udziału w nowej produkcji Pazury. Fakt... ciekawe dla kogo on jest wiarygodny... pozostawiam bez komentarza.

  21.02.2010 11:11
 • anon (gość)

  jak wiadomo już nie walczy, bo przegrała, a raczej nie zgodziła się na wzięcie udziału w nowej produkcji Pazury. Fakt... ciekawe dla kogo on jest wiarygodny... pozostawiam bez komentarza.

  21.02.2010 11:10
 • Góralka (gość)

  jest zdolna śliczna i na pewno nie powinna "zakutać się" w pieluchy,bo Mały i tak urośnie,Ona powinna zrobić karierę.Nie jest powiedziane,że da synkowi więcej miłości i ciepła ,gdy będzie przy nim siedzieć bez przerwy i patrzeć czy zrobił odpowiednią:)) kupkę.Alicja trzymaj się !!!

  20.02.2010 13:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×