"Back to Black". Powstanie film biograficzny o Amy Winehouse. Zrobi go reżyserka "50 twarzy Greya"

Fani Amy Winehouse będą mieli okazję po raz kolejny przyjrzeć się życiu legendarnej wokalistki. Powstanie film biograficzny na jej temat. W produkcję, którą zajmuje się Studiocannal, zaangażowana jest reżyserka "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Co jeszcze wiadomo na temat filmu?

Multimedia

"Back to Black". Film biograficzny o Amy Winehouse

Amy Winehouse to legendarna wokalistka, która w młodym wieku podbiła serca słuchaczy swoim niezwykłym talentem. Jej głos, ale również wygląd i osobowość, to elementy, których nie da się podrobić. Wyjątkowa postać ze świata muzyki odeszła w wieku zaledwie 27 lat po walce z uzależnieniami i zaburzeniami psychicznymi. Fani gwiazdy już niedługo będą mogli na nowo przyjrzeć się jej losom. W mediach pojawiły się informacje o nowym projekcie związanym z Winehouse. Jak podaje serwis Deadline, powstanie film biograficzny o jej życiu. Co dokładnie o nim wiadomo?

Miles Teller przyznał, że 3. część może powstać! Trwają rozmowy: "Wszystko w rękach Toma"Zobacz więcej

Reżyserka "50 twarzy Greya" odpowiedzialna za film o Amy

Już wcześniej powstawały filmowe produkcje związane z życiem artystki. Wśród nich trzeba wymienić m.in. dokument "Amy", który został nagrodzony Oscarem. Najnowsza produkcja o wokalistce film biograficzny, który zrealizuje Studiocannal. Za projekt odpowiedzialna będzie Sam Taylor-Johnson, czyli reżyserka "50 twarzy Grey". Co ciekawe, była ona przyjaciółką Winehouse.

"Sukcesja" zdeklasowała inne produkcje. Kto powalczy o nagrodę?Zobacz więcej

Bliscy, a w tym także rodzice Amy, popierają tę produkcję mimo tego, że w innych filmach nie zawsze pokazywani byli w jasnym świetle. W we wspomnianym dokumencie "Amy" przedstawiano ich działania, które miały doprowadzić do ostatecznego upadku wokalistki. Scenariusz filmu stworzył Matt Greenhalgh. Na ekranie mamy zobaczyć pierwsze kroki Amy jako wokalistki, jej drogę do sławy aż po ostatnie chwile jej życia. Tytuł filmu nawiązuje do jej słynnego albumu "Back to Black".

Na razie nie znamy członków obsady oraz innych szczegółów związanych z fabułą. Nie opublikowano także daty premiery.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×