"Bad Boy". Antoni Królikowski polskim Leonardo DiCaprio? Aktor komentuje słowa Patryka Vegi!

Już w piątek, 21 lutego, do kin trafi nowy film Patryka Vegi pt. "Bad Boy". Gwiazdą produkcji jest Antoni Królikowski, którego Patryk Vega określił mianem... polskiego Leonardo DiCaprio! Zapytaliśmy aktora o to, jak zareagował na te słowa!

Multimedia

Czy Antoni Królikowski jest polskim Leonardo DiCaprio? Na takie śmiałe porównanie w ostatnim czasie zdecydował się Patryk Vega, który w Królikowskim zobaczył swojego nowego aktora numer jeden!

Zawodowe drogi Vegi i Królikowskiego po raz pierwszy przecięły się przy okazji filmu "Polityka", gdzie Antek Królikowski brawurowo wcielał się w postać luźno inspirowaną Bartłomiejem Misiewiczem.

Ile prawdy o polskiej piłce nożnej jest w nowym filmie Patryka Vegi? W filmie były prawdziwe ustawki między kibicami?Zobacz więcej

To był hit, więc nic dziwnego, że panowie po raz kolejny spotkali się na planie przy okazji "Bad Boya", gdzie Królikowski szarżuje jeszcze bardziej, a jak twierdzi sam aktor, nie jest to jego ostatnie spotkanie z Vegą!

Jak Antoni Królikowski zareagował, gdy usłyszał od Patryka Vegi, że jest polskim Leonardo DiCaprio? Zapytaliśmy!

Uśmiechnąłem się, gdy usłyszałem te słowa. One są bardzo miłe, bo to jest komplement usłyszeć od polskiego Tarantino, że jest się polskim DiCaprio - powiedział nam Antek Królikowski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×