"Bad Boy". Ile prawdy o polskiej piłce nożnej jest w nowym filmie Patryka Vegi? W filmie były prawdziwe ustawki między kibicami?

Już w piątek, 21 lutego, do kin trafi nowy film Patryka Vegi pt. "Bad Boy", który ma opowiadać o patologiach w polskiej piłce nożnej. Zapytaliśmy gwiazdy filmu, ile prawdy o polskiej piłce jest w "Bad Boyu"!

Multimedia

"Bad Boy" zapowiadany jest jako mocne i bezkompromisowe kino. Patryk Vega po raz kolejny wraca do gangsterskiej tematyki, w której czuje się jak ryba w wodzie. We wtorek, 18 lutego, w warszawskim kinie Multikino Złote Tarasy odbyła się oficjalna premiera "Bad Boya", a na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy filmu, m.in. Antoni Królikowski, Katarzyna Zawadzka, Piotr Stramowski czy Andrzej Grabowski.

Jako, że "Bad Boy" porusza temat polskiej piłki, to nie mogliśmy nie zapytać Antoniego Królikowskiego o to, ile prawdy jest w fabule nowego filmu Patryka Vegi!

W "Bad Boyu" jest sporo prawdy o polskiej piłce, ale też nie atakujemy nikogo, ani nie oskarżamy o nic. Obrazujemy po prostu pewne patologie, które miały bądź mają miejsce w środowisku okołopiłkarskim - powiedział nam Antoni Królikowski.

Katarzyna Zawadzka w czerwieni, Antoni Królikowski i Sławomir Peszko na premierze filmu Patryka Vegi! Kto jeszcze się pojawił?Zobacz więcej

Gwiazdą "Bad Boya" jest nowa piękna muza Patryka Vegi, czyli Katarzyna Zawadzka, która tak mówi o swojej roli:

Nie musiałam liznąć piłkarskiego świata. Moja rola dotyczyła zupełnie innej materii. Moja bohaterka dopiero zaczyna wdrażać się w ten świat. To, że nigdy nie byłam na meczu piłkarskim, to bardziej pomagało całej sprawie - zdradziła nam Katarzyna Zawadzka.

Krystian Hołda, który w filmie "Bad Boy" wciela się w jednego z przyjaciół bohatera kreowanego przez Antoniego Królikowskiego, opowiedział nam o smaczkach związanych z filmem Vegi od strony kibicowskiej:

Ustawki zrobiliśmy z prawdziwymi kibicami. Patryk Vega zlecił kibicom prawdziwą ustawkę, nie wchodził im w drogę, tylko chciał zobaczyć, jak oni to robią. Zrobili to po swojemu, były prawdziwe ustawki, dlatego niektórzy z nich mają pozakrywane twarze, bo nie mogli się ujawnić.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×