"Bad Boy". Patryk Vega publikuje mocną scenę z Małgorzatą Kożuchowską. Fani pod wrażeniem: "Twoje teksty są nie do podrobienia"

Trwają zdjęcia do nowego filmu Patryka Vegi "Bad Boy". Reżyser opublikował mocną scenę z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej. Fani są zachwyceni i nie mogą doczekać się premiery.

Multimedia

"Bad Boy" - mocna scena z Małgorzatą Kożuchowską

"Bad Boy" to nowy film Patryka Vegi, który opowiadać będzie o ciemnych stronach piłki nożnej. W obsadzie "Bad Boya" znaleźli się Antoni Królikowski, Katarzyna Zawadzka, Maciej Stuhr, Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Zbigniew Zamachowski, Kamil Grosicki oraz Sławomir Peszko.

Patryk Vega nakręcił film o polskiej piłce nożnej i kibolach! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Głównymi bohaterami są dwaj bracia Piotr (Maciej Stuhr) i Paweł (Antoni Królikowski), którzy chcą przejąć klub piłkarski. Panowie reprezentują jednak dwa różne światy: Piotr jest policjantem, Paweł zaś gangsterem.

Patryk Vega na swoim koncie na Instagramie opublikował mocny fragment filmu, w którym występuje Małgorzata Kożuchowska i Antoni Królikowski. Scena pochodzi z przesłuchania gangstera:

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Dupa (gość)

    Kupa

    29.01.2020 13:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×