"Bad Boy". Patryk Vega znowu próbuje wywołać kontrowersje. Jego film nie opowiada o Wiśle Kraków?

Patryk Vega do tej pory znany był jako mistrz promocji swoich filmów. "Politykę" promował jako film zakazany, którego realizacji rządzący Polską chcą mu wręcz zabronić. W przypadku swojego nowego obrazu pt. "Bad Boy" obiera podobną taktykę, ale fani już nie wierzą we wszystko, co pisze reżyser!

Multimedia

Tym razem Patryk Vega postanowił odciąć się od spekulacji, jakoby "Bad Boy" opowiadał o Wiśle Kraków. Wydał nawet oświadczenie na ten temat:

Oświadczenie Patryka Vegi, producenta i reżysera filmu „Bad boy”. W związku z moim najnowszym filmem „Bad boy” i pojawiającymi się, na podstawie trailera, w mediach głosami, że film jest przeniesieniem na ekran historii afery klubu „Wisły Kraków”, chciałbym jednoznacznie zaprzeczyć tym spekulacjom. Filmowy klub „WKS Unia” to fikcyjny wytwór ulepiony z szerokiego wachlarza patologii w piłce nożnej, jakiej dostarczyło samo życie i opisywały media. Mój film nie opowiada historii tego konkretnego klubu, a jego fabuła jest oparta na medialnych historiach, jakie miały miejsce w różnych klubach piłkarskich. Zarówno sama nazwa filmowego klubu jak i barwy tego klubu są fikcyjne i w żaden sposób nie nawiązują ani do klubu „WK”, ani do jego barw klubowych. Twarzami fikcyjnego klubu „WKS Unia” są Kamil Grosicki i Sławomir Peszko kojarzeni z reprezentacją Polski i właśnie ich gra w reprezentacji była czynnikiem przesądzającym o zaangażowaniu tych piłkarzy do filmu. Zdjęcia, dzięki życzliwości Prezydenta Wrocławia oraz tamtejszych włodarzy, kręciliśmy podczas meczu na stadionie „Śląska Wrocław”. Przygotowując się do zdjęć do filmu i w trakcie jego realizacji rozmawialiśmy z różnymi klubami piłkarskimi i rozmowy te nie miały związku ze scenariuszem, tylko z samą tematyką piłkarską.

Patryk Vega nakręcił film o polskiej piłce nożnej i kibolach! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Fani zauważają, że Patryk Vega w przypadku "Bad Boya" stosuje podobną taktykę promocyjną co przy "Polityce" i sztucznie próbuje wywołać aferę. Część komentarzy Internautów jest bezlitosna!

Chyba jednak słabe to oświadczenie bo według mnie jest za dużo analogii z "WK", w filmie i jest "Pani prezes", i bandyta zarządzający klubem i nóż rzucony z trybun i tereny deweloperskie wokół stadionu... Troche naciągane oświadczenie, a sama chęć nakrecenia filmu przy Reymonta? .. Słabo panie "Rezyseze" 😂

A będzie fabuła czy wyłacznie "wytwór uleopiny z wachlarza patologii"? #PiłkarkiPokerRządzi ;)

Przydałby się dobry PR owiec film jeszcze nie wszedł na ekrany a tu już jakieś oswiadczenia itp. Więcej śmiechu przynajmniej tyle .....

Tutaj się nikt nie tłumaczy tylko sieje ferment, ten sam schemat jak z filmem polityka... Aby wywołać sztuczną sensację... Ale ludzie dalej to łykają, kolejnym newsem będzie że Wisła chce wytoczyć proces i zablokować premierę tego arcydzieła.

kłamczuszek ...

I scenariusz się powtarza. Najważniejsze aby gadali.

Film "Bad Boy" do kin trafi 21 lutego 2020 roku. W obsadzie "Bad Boya" znaleźli się Antoni Królikowski, Katarzyna Zawadzka, Maciej Stuhr, Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Zbigniew Zamachowski, Kamil Grosicki oraz Sławomir Peszko.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×