"Bad Boy". Zbigniew Zamachowski po operacji. W szpitalu czuwa przy nim Monika Zamachowska

Zbigniew Zamachowski trafił do szpitala i jest już po operacji. Czuwa przy nim oczywiście Monika Zamachowska, która poinformowała fanów o stanie zdrowia jej męża.

Multimedia

Zbigniew Zamachowski w szpitalu

Niedawno Zbigniew Zamachowski zaczął narzekać na zdrowie. Zbiegło się to w czasie z problemami zawodowymi jego żony, Moniki. Zamachowska została bowiem odsunięta od prowadzenia "Pytania na śniadanie", a jej miejsce zajęła Małgorzata Tomaszewska. Teraz okazuje się, że Zbigniew musiał poddać się operacji.

Monika Zamachowska o Małgorzacie Tomaszewskiej: Bardzo sprawna dziennikarka, zawsze zazdrościłam jej nóg!Zobacz więcej

O tym, co dolega aktorowi poinformowała Monika Zamachowska za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zamachowski przeszedł zabieg artroskopii kolana i przebywa w jednym z kaliskich szpitali. Jego stan ogólny jest dobry, a dziennikarka podziękowała za to całemu zespołowi lekarzy, którzy opiekowali się jej mężem.

Obserwatorzy Zamachowskiej pospieszyli z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Zbigniewa. My do nich dołączamy i przypominamy, że wkrótce w kinach pojawi się najnowszy film Patryka Vegi, w którym zagrał Zamachowski - "Bad Boy". Czekamy!

Patryk Vega nakręcił film o polskiej piłce nożnej i kibolach! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • adenio (gość)

    No ale adrenalina niczym zawał!

    09.01.2020 21:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×