Bajki Disneya. Najlepsze filmy animowane Disneya, które trzeba obejrzeć. TOP30 najlepsze bajki Disneya [GALERIA]

Bajki Disneya - z nimi dzieciństwo to raj na ziemi! Oto najlepsze z najlepszych bajki Disneya, wyprodukowane przez wytwórnię Walta Disneya. Zobacz galerię najlepszych przedstawiające najlepsze filmy animowane Disneya!

Multimedia

Bajki Disneya stare i nowe

Bajki Disneya podbijają serca widzów małych i dużych na całym świecie. Wśród najlepszych filmów animowanych Diseneya są te najstarsze, tj. "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków", ale i te, które powstały stosunkowo niedawno, np. "Zaplątani" i "Kraina lodu". Bez wątpienia w kategorii bajki Disneya każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie czy jest fanem opowieści spod znaku przygody czy romantycznej miłości. Najlepsze filmy animowane Disneya są ogólnodostępne i często prezentowane w telewizji czy platformach VOD, takich jak Netflix czy HBO GO.

Zobacz galerię

Mimo, że większość z nas najlepiej wspomina te bajki Disneya, które stały się już klasyką gatunku, wciąż powstają nowe i nie odbiegają od nich poziomem filmy animowane Disneya. Disney urzeka nie tylko pięknymi obrazkami, ale także opowiedzianą historią, dialogami bohaterów oraz znakomitą muzyką, która jest nieodzownym elementem każdej bajki Disneya.

TOP20 najpiękniejszych piosenek z bajek Disneya [WIDEO]Zobacz więcej

Dla kogo bajki Disneya?

Bajki Disneya to nie tylko lekka rozrywka, wylewająca się z ekranu. Filmy animowane spod znaku Diseneya to przede wszystkim doskonały sposób na spędzenie czasu z dziećmi, i przy okazji nauczenie ich pewnych uniwersalnych dla świata wartości, takich jak miłość, przyjaźń czy dobro. Bajki Disneya mogą być stałą pozycją na wspólne rodzinne wieczory i z pewnością nie zawiodą ani dzieci, ani rodziców.

Filmy animowane Disneya. Który najlepszy?

Która bajka Disneya według Was jest najlepsza? Macie swój ulubiony film animowany Disneya? A może w naszym zestawieniu brakuje którejś najlepszej bajki Disneya?

Najlepsze nowe bajki i animacje online i w tv

Bajki Disneya, Pixara i DreamWorks, które podbiły serca nie tylko dzieci Zobacz więcej

Prawdziwe przesłanie bajek Disneya [MEMY]Zobacz więcej

Aktualizacja 21.02.2018

Komentarze

Skomentuj
  • Geralt (gość)

    Nawet te dorosłe już dzieci bardzo lubią bajki Disneya! Trolle są świetne i Zwierzogród a polecam również Vaiane i oczywiście Kraina Lodu!

    05.03.2018 21:26
  • vaiana (gość)

    vaina

    12.04.2017 18:25
  • Kkkkk (gość)

    https://youtu.be/EtNGuF_54mo POLECAM

    02.03.2017 16:04
  • waiana i skarb oceanu (gość)

    waiana i skarb oceanu

    01.02.2017 22:39
  • Dawid (gość)

    ATLANTYDA WHERE ARE YOU ???

    12.11.2016 01:51
  • tw (gość)

    Bajki disneya są spoko

    10.11.2016 20:27
  • Gość (gość)

    Są ssssssssuuuuuuuupppppppeeeeeerrrrrr !!!!! Oglądaliście kunkfu panda 3? Polecam super akcja i powraca Ugłej ! No przynajmniej na chwilę ;) poleca zm bajki DreamWorks i dinneya !!! Mega po prostu czad !! Obejrzałem już prawie wszystko ! No i jeszcze coś mam bzika na punkcie : OPOWIEŚCI Z NARNI !!! Czekam na 4 część . poczcie jak będziecie coś wiedzieć o nowych bajkach :):):):):)):) Narazie i miłego oglądania !

    07.11.2016 18:49
  • tajny gość (gość)

    BAJKI DISNEYA SĄ NAJLEPSZE !!! KOCHAM JE CHOCIAŻ MAM PRAWIE 15 LAT <3

    16.09.2016 19:17
  • BAJKI DLA DZIECI (gość)

    BAJKI SĄ WSPANIAŁE JA NAUCZYŁAM BAJKI CZĘSTOWAĆ CIASTKAMI I CZEKOLATKAMI DLA SZYSTKICH . MAM DZISAJ URODZINY.18.07.2016ROK

    18.07.2016 11:08
  • mamA (gość)

    KRAINA LODU I INE BAJKI MI SIĘ PODOBAJĄ

    18.07.2016 11:03
  • Yuki (gość)

    Wszystkie bajki Disneya sa swietne tylko te seriale i filmy nie bajki sa swietne chociaz Agentka KC jest super!

    31.03.2016 23:22
  • Yuki (gość)

    Wszystkie bajki Disneya sa swietne tylko te seriale i filmy nie bajki sa swietne chociaz Agentka KC jest super!

    31.03.2016 23:21
  • Yuki (gość)

    Wszystkie bajki Disneya sa swietne tylko te seriale i filmy nie bajki sa swietne chociaz Agentka KC jest super!

    31.03.2016 23:20
  • Kira2008 (gość)

    Kto poda nazwe jakieś bajki oczywiście Dysney Plisss piszcie w komach . Do końca fari a zostało ich tylko 12 dni

    14.02.2016 20:24
  • MatejkoXDZnaczyMagda (gość)

    Pojadę do kina na bajke pod tytułem Zwierzogród nie moge się doczekać.Po prostu ta bajka będzie chyba za******a .

    14.02.2016 20:21
  • Kira2006 (gość)

    Kocham Disneya Bajki Są Naaajlepsze Na Całym Świecie .PO PROSTU JE KOCHAM:::::::DDDDDDD

    14.02.2016 20:18
  • Kira2006 (gość)

    Kocham Disneya Bajki Są Naaajlepsze Na Całym Świecie .PO PROSTU JE KOCHAM:::::::DDDDDDD

    14.02.2016 20:18
  • OKej (gość)

    polecam bajki pod tytułem Zakochany Kundel 1 ,Zakochany Kundel 2 te bajki są stare w cda.pl były dodane w 1995 roku te stare są najlepsze .Polecam Tak że Jezdzcy smoków tą najnowszą część :DInne filmy też są fajne co ja mąwie bajki .:D

    14.02.2016 20:16
  • Anjo (gość)

    Ratatuj to nie dziecko Disneya, ale Pixara.

    27.12.2015 11:49
  • Mela701734 (gość)

    Kid! Nie ma Herkulesa!

    01.10.2015 17:07
NowszeStarsze