Bajki i filmy dla dzieci na Wielkanoc 2020. Jakie produkcje dla dzieci zobaczymy w święta wielkanocne? [PROGRAM TV, ŚWIĘTA W TV]

Bajki i filmy dla dzieci na Wielkanoc 2020. W święta wielkanocne w programie tv nie zabraknie produkcji dla najmłodszych. W telewizji zobaczymy m.in. "Shrek Forever", "Sekretne życie zwierzaków domowych", "Sing" oraz "Iniemamocni II". Jakie jeszcze bajki i filmy dla dzieci zobaczymy w Wielkanoc 2020?

Multimedia

Bajki i filmy dla dzieci na Wielkanoc 2020

Bajki i filmy dla dzieci to nieodłączny element programu tv na każde święta. W Wielkanoc 2020 stacje telewizyjne mają w swojej ofercie największe hity ostatnich lat oraz klasyczne animacje. Wśród bajek i filmów dla dzieci w Wielkanoc 2020 zobaczymy m.in. "Sing", "Iniemamocni II", "Piotruś Królik", "Sekretne życie zwierzaków domowych" i "Shrek Forever".

Dla fanów klasycznych bajek Disneya też się coś znajdzie. W święta wielkanocne zobaczymy m.in. "Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków".

Jakie jeszcze bajki i filmy dla dzieci zobaczymy w Wielkanoc 2020?

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Kolo (gość)

  Gdzie te bajki?

  12.04.2020 20:18
 • Juzeg (gość)

  Kurwa jak tu coś znaleźć

  11.04.2020 19:52

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×