"Bake Off - Ale ciacho! 5" odcinek 7. Bitwa na rolady i ciasto z żartem. Justyna Pilichowska odpadła z programu! [CO SIĘ WYDARZYŁO?]

Za nami 7. odcinek programu "Bake Off - Ale ciacho! 5". Rywalizacja robi się coraz bardziej zacięta, ale nie ma co się dziwić, finał coraz bliżej! Sprawdźcie, co się wydarzyło w 7. odcinku programu "Bake Off - Ale ciacho! 5"!

Multimedia

"Bake Off – Ale ciacho! 5" odcinek 7. - co się wydarzyło?

Odcinek nr 7 programu "Bake Off - Ale ciacho! 5" rozpoczął się od podziału uczestników na dwie drużyny - złotą oraz srebrną. Jedna grupa musiała zrobić roladę kakaową utopioną w marakui, natomiast druga musiała zrobić roladę maślaną w glazurze czekoladowej. Rolada w roladzie? To dopiero wyzwanie!

Łatwo nie było. Już sam krem angielski był wyzwaniem, jak przyznała później Basia. Do tego doszła rywalizacja pomiędzy drużynami, działo się! Później problem z rozmiarem rolady miała Justyna, ale pomogli jej panowie z przeciwnej drużyny.

Czas na rywalizację drużynową! Krzysztof Respondek gościem specjalnymZobacz więcej

Najlepszy w tej konkurencji okazał się Marcin, natomiast drugą pozycję zajęła Basia, która naprawdę się postarała i zrobiła świetną roladę.

Gościem specjalnym odcinka był Krzysztof Respondek, który zapowiedział... ciasto z dowcipem! A to oznacza, że nadszedł czas na konkurencję autorską, której tym razem tematem jest śmieszny napis, smak bądź dekoracja. Czas start!

Gwiazdą wypieków tygodnia została Anna!

Z PROGRAMU "BAKE OFF - ALE CIACHO" ODPADŁA JUSTYNA PILICHOWSKA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×