„Bake Off – Ale ciacho! 5" uczestnicy. Seniorka z zespołu "Cała Praga Śpiewa", uczestniczka "MasterChefa" i księgowa! Kto jeszcze? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W grudniu na antenę TVP2 wraca „Bake Off – Ale ciacho!”. Na widzów spragnionych kulinarnych zmagań na najwyższym poziomie czeka smakowita uczta. To już piąta edycja najbardziej apetycznego programu w polskiej telewizji. Najlepsi z najlepszych będą mieli szansę stanąć do ostatecznej rywalizacji, w której wygraną jest tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz 50 000 złotych! Komu się to uda? Poznajcie uczestników 5. edycji „Bake Off – Ale ciacho!".

Multimedia

"Bake Off – Ale ciacho! 5" odcinek 1. w niedzielę, 23.12.2018 r. o godz. 15:15 w TVP2! - sprawdź program tv

W piątej edycji "Bake Off – Ale ciacho!" udamy się w kulinarną podróż dookoła świata. Dwanaścioro uczestników wzbije się na wyżyny cukierniczych umiejętności, aby zadowolić wyśrubowane podniebienia jurorów. Najlepsi w Polsce amatorzy cukiernictwa zmierzą się z tradycyjnymi wypiekami kuchni polskiej oraz przysmakami inspirowanymi m.in. kuchnią gruzińską, angielską, francuską i amerykańską. Po raz pierwszy w historii polskiej edycji „Bake Off…”, uczestnicy będą musieli przygotować spektakularny, lewitujący tort!

Czekoladowe kule i torty weselne. Kto wygrał program? [WYNIKI+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Podobnie jak w poprzednich edycjach ich zmagania kulinarne ocenią merytoryczni, ale niepozbawieni szczypty poczucia humoru Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki. Ponownie zobaczymy także niezastąpione prowadzące – Marcelinę Zawadzką i Idę Nowakowską. Apetyczna rywalizacja piątej edycji "Bake Off – Ale ciacho!" rozegra się w pięknej scenerii na terenie pałacyku nad Zalewem Zegrzyńskim.

"Bake Off – Ale ciacho! 5" uczestnicy

Wśród uczestników 5. edycji „Bake Off – Ale ciacho!" znaleźli się m.in. członki zespołu "Cała Praga Śpiewa", uczestniczka "MasterChefa", absolwentka medycyny czy księgowa! To oczywiście nie wszyscy, bo w programie o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz 50 000 złotych powalczy 12 cukierników amatorów. Kim są i co o nich wiemy?

Zobaczcie ich wizytówki w galerii!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×