"Bake Off - Ale Ciacho!". Ida Nowakowska jurorką w amerykańskim talent-show! [ZDJĘCIA]

Prowadząca tegoroczny Sylwester Marzeń w telewizyjnej Dwójce i gospodyni programu "Bake Off - Ale Ciacho!" właśnie zakończyła prace na planie amerykańskiego talent-show. Będzie jurorką!

Multimedia

Ida Nowakowska, która od pewnego czasu jest związana z telewizyjną Dwójką, będzie jurorką w nowym programie rozrywkowym, który już na wiosnę wyemituje jedna z największych stacji telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych. Sama Ida, jak na razie, nie może wypowiadać się oficjalnie na temat nowego projektu zawodowego.

Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska po raz pierwszy razem. Jak się prezentują? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

- Mam całkowity zakaz mówienia o programie. Jeśli tylko otrzymam pozwolenie od amerykańskich producentów, na pewno będę mogła zdradzić więcej szczegółów - mówi tajemniczo Ida Nowakowska.

Jak udało się nam dowiedzieć, w programie zobaczymy także gwiazdy światowego formatu, które będą oceniać uczestników mogących pochwalić się różnymi talentami. Zwycięzca programu wygra aż milion dolarów!

Ida Nowakowska: Podczas prób do programu czuję, że jestem inną osobą [WIDEO]Zobacz więcej

Zanim przyjdzie nam oglądać polską gwiazdę w amerykańskiej telewizji, będziemy mogli zobaczyć Idę w niedzielnym odcinku "Bake Off - Ale Ciacho!", który współprowadzi z Marceliną Zawadzką. Już 31 grudnia Nowakowski pojawi się także na scenie Sylwestra Marzeń w TVP2, gdzie będzie towarzyszyła m.in. Tomaszowi Kammelowi i Barbarze Kurdej-Szatan.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×