"Bake Off - Ale ciacho!". Wielki finał 3. edycji przesunięty! Co się wydarzy? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dziś mieliśmy poznać zwycięzcę trzeciej edycji "Bake Off - Ale Ciacho!". Tak się jednak nie stanie. Wielki finał został przesunięty na przyszły poniedziałek.

Multimedia

"Bake Off - Ale ciacho!" - FINAŁ w poniedziałek, 20.11.2017 o godz. 21:50 w TVP2!

Finałowy odcinek "Bake Off - Ale Ciacho!" zobaczymy dopiero 20 listopada. Dlaczego? Powodem jest dzisiejszy mecz towarzyski Polska - Meksyk, który o 20:45 transmitować na żywo będzie TVP1. Podobnie jak w przypadku meczu tak i w wielkim finale "Bake Off - Ale Ciacho!" czeka nas mnóstwo emocji.

Juror ostro do uczestnika: To nie zaprasza do zjedzenia. Wywołuje wręcz odwrotny odruch [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Troje finalistów - Sylwia Bała, Tomasz Bączkowski i Daniel Coceancig, będą musieli przygotować dwa torty - pierwszy z lustrzaną glazurą według receptury jurora Krzysztofa Ilnickiego, drugi - trzypiętrowy hidden cake! Autor najlepiej ocenionych wypieków wygra tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz 50 tysięcy złotych!

Cukiernicze poczynania uczestników, jak zawsze, ocenią jurorzy Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki, a Marcelina Zawadzka i Kasia Kołeczek zrobią wszystko, aby pomóc finalistom w opanowaniu stresu związanego z ostatecznym starciem. Troje uczestników wspierać będą również ich rodziny i przyjaciele oraz wszyscy uczestnicy trzeciej edycji „Bake Off - Ale Ciacho!”.

Kto wygra najbardziej apetyczny program w polskiej telewizji? Dowiemy się już 20 listopada o 21:50 w TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×