"Bake Off Junior" odcinek 1. Dzieciaki pichcą ciasta inspirowane zwierzakami! Kto odpadł z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami premierowy odcinek programu "Bake Off Junior", w który 12 dzieci stanęło do walki o tytuł Mistrza Wypieków i 25 tysięcy złotych! Co wydarzyło się w 1. odcinku kulinarnego show dla najmłodszych?

Multimedia

"Bake off Junior!" w czwartki o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

Kuchnię "Bake Off" przejęły dzieciaki! W 1. odcinku kulinarnego show zobaczyliśmy początek słodkiej przygody dwanaściorga najmłodszych adeptów sztuki cukierniczej. Dzieciaki powitały prowadzące Ida Nowakowska i Marcelina Zawadzka oraz przebrany za Indianę Jonesa - Krzysztof Ilnicki, który zapowiedział pierwszą, afrykańską konkurencję. Dzieciaki musiały przygotować trzykolorowe ciasto zebrę. Na wykonania zadania młodzi kucharze dostali 1,5 godziny.

Wielka wojna na torty Marceliny Zawadzkiej i Idy Nowakowskiej! Co się wydarzy w programie? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dzieciaki były pozytywnie nastawione do konkurencji i od razu zabrały się do pracy. W międzyczasie jurorzy poznawali uczestników i ich pasje, poza gotowaniem. W końcu przyszedł czas na degustację jurorów. Wypiek Gosi okazał się zakalcem, ale Marcelina i Ida przyznały, że uwielbiają niewyrośnięte ciasta. Środek ciasta Julii był niedopieczony, ale dziewczynka wpadła na pomysł, by wykroić nieudane części, przed podaniem jurorom. Zwyciężczynią tej konkurencji została Julka.

Następnego dnia młodzi cukiernicy odwiedzili warszawskie zoo - to właśnie tam szukali inspiracji do kolejnej, autorskiej konkurencji, której motywem przewodnim musiało być zwierze. Lis, zając, pies, jeż, świnki, myszki, panda, biedronka, żaba - każdy z uczestników musiał wymyślić ciasto w formie zwierzaka lub udekorowane zwierzakami. Dzieciaki miały spore problemy z dokończeniem swoich ciast w 2 godziny.

Po degustacji jurorzy udali się na naradę. -Ten zwierzyniec, który został dla nas przygotowany totalnie zwalał z nóg - zaczął Michał Bryś. Gwiazdą wypieków tygodnia została Ania, która w nagrodę dostała granatowy fartuch lidera. Finałowy werdykt ogłosił Mateusz Pawłowski, czyli Kacper z serialu "Rodzinka.pl".

Zobacz galerię

Z PROGRAMU "BAKE OFF JUNIOR" W 1. ODCINKU NIKT NIE ODPADŁ!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×