"Bake Off Junior" odcinek 7. Gwiazda "M jak miłość" Tomasz Oświeciński gościem kulinarnego show! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA+WIDEO]

W 7. odcinku kulinarnego show pojawi się Tomasz Oświeciński. Gwiazda serialu "M jak miłość" nie tylko oceni efekty pracy młodych cukierników, ale również przeprowadzi z nimi trening. Opowie także historie ze swojego dzieciństwa.

Multimedia

"Bake off Junior!" w niedziele o godz. 15:15 w TVP2! - sprawdź program tv

12 uczestników „Bake Off - Junior” przez 10 tygodni rywalizuje o nagrodę główną 25 tys. złotych oraz tytuł Polskiego Mistrza Wypieków. W pierwszej polskiej edycji „Bake Off Junior” prowadzącymi są prezenterka Marcelina Zawadzka i tancerka Ida Nowakowska. Kulinarne umiejętności, wyobraźnię i kreatywność uczestników ocenia Krzysztof Ilnicki oraz Michał Bryś.

"BAKE OFF JUNIOR" ODCINEK 7 - CO SIĘ WYDARZY

Już w najbliższą niedzielę gościem „Bake Off Junior” będzie Tomasz Oświeciński, gwiazda serialu "M jak miłość". Na planie programu aktor wiele szczegółów z czasów, kiedy był małym chłopcem.

Tomasz Oświeciński pojawi się w siódmym odcinku „Bake Off Junior” w roli jurora oraz trenera. Aktor oceni wypieki młodych adeptów sztuki cukierniczej i przeprowadzi poranny trening z juniorami. Przy okazji wizyty na planie kulinarnego show TVP2, Tomasz Oświeciński zdradzi kilka szczegółów dotyczących dzieciństwa.

Wielka wojna na torty Marceliny Zawadzkiej i Idy Nowakowskiej! Co się wydarzy w programie? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

- Kiedy nie było rodziców, oglądałem horrory. Później, w całym domu, musiały być zapalone światła. Każde stuknięcie czy puknięcie sąsiada w ścianę było przerażające - wspomina ze śmiechem Tomasz Oświeciński.

Z materiału wideo możecie dowiedzieć się także, jakim uczniem był aktor, i jak najchętniej spędzał wolny czas. Gwiazdę, m.in. serialu „M jak miłość”, będzie można obejrzeć w „Bake Off Junior” już w najbliższą niedzielę, o godzinie 15:15, w TVP2.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×