Bal Dziennikarzy 2019. Osobowości świata kultury, polityki i show-biznesu po raz ostatni zadały szyku na charytatywnej imprezie!

19. Bal Dziennikarzy to już ostatni edycja charytatywnej gali. Osobowości świata kultury, polityki i show-biznesu po raz ostatni zadały szyku na charytatywnej imprezie! Na czerwonym dywanie królowało w tym roku złoto. Zobaczcie, jak znani prezentowali się na Balu Dziennikarzy 2019.

Multimedia

Za nami 19. i ostatnia już edycja Charytatywnego Balu Dziennikarzy - wyjątkowej imprezy, która przez lata gromadziła osobowości świata kultury, polityki i show-biznesu w szczytnym celu. W auli Politechniki Warszawskiej zjawili się m.in. Monika Olejnik, Kinga Rusin, Piotr Kraśko z żoną Karoliną, Małgorzata Rozenek- Majdan z mężem Radosławem, Anna Wendzikowska, Joanna Racewicz, Omenaa Mensah, Anna Kalczyńska, Marta Kuligowska, Lara Gessler czy Agata Młynarska.

Gwiazdy na czerwonym dywanie w szczytnym celu. Kto zachwycił? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Charytatywną galę prowadzili w tym roku: Monika Olejnik, Joanna Górska oraz Bartosz Węglarczyk. Na czerwonym dywanie królowało tym razem złoto. Większość gwiazd postawiła na długie, szykowne kreacje. Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała się w sukni z biało-czarnym trenem. Monika Olejnik skradła uwagę fotoreporterów odważną białą kreacją, z dużym naszyjnikiem.

Jak znani prezentowali się na ostatnim Balu Dziennikarzy? Kto zadał szyku na ściance? Zobaczcie naszą obszerną galerię z tego wydarzenia!

Zobacz galerię

Rekordowa kwota 400 tysięcy złotych zebrana podczas 18. Charytatywnego Balu Dziennikarzy

Źródło: TVN24, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Tom (gość)

  Szkoda tylko że nie podpisaliście zdjęć - kto jest kto

  17.02.2019 20:10
 • Jano (gość)

  Zebrano 400tysi! A ile Boba kosztowała?

  17.02.2019 20:04
 • maop (gość)

  Moim zdaniem najlepiej w tym zestawieniu wypadła Kinga. Rozenek przesadziła z tą sukienką i wygląda jak własna karykatura.

  17.02.2019 16:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×