Bal Fundacji TVN 2019. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski oraz Ola Kwaśniewska z mężem. Oto pary, które pojawiły się na balu!

Za nami 10. Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Na jednej z największych imprez charytatywnych w Polsce pojawił się szereg gwiazd, w tym wiele showbiznesowych par. Na ściance pozowali m.in. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski oraz Ola Kwaśniewska z mężem, Kubą Badachem. Kto jeszcze przyszedł?

Multimedia

Bal Fundacji TVN 2019

Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam" co roku ściąga największe gwiazdy polskiego show biznesu. Pojawiają się na nim nie tylko pracownicy i współpracownicy TVN, ale też osoby zaprzyjaźnione ze stacją - osobistości związane ze światem kultury, sportu i polityki. Wszystko po to, aby wesprzeć podopiecznych Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Nie ulega jednak wątpliwości, że to także okazja do zaprezentowania się w wyjątkowo eleganckim wydaniu.

Edyta Górniak, Anna Lewandowska, Marina Łuczenko-Szczęsna i Zofia Zborowska z mężem! Kto jeszcze zadał szyku na Balu Nocy Letniej?Zobacz więcej

Bal Fundacji TVN 2019 - kto się pojawił?

W tym roku na czerwonym dywanie pojawiło się wiele par. Na ściance pozowali m.in. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski, Anna Starmach z mężem, Piotrem Kusekiem, Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis, Anita Werner z partnerem, Michałem Kołodziejczykiem oraz Aleksandra Kwaśniewska z mężem, Kubą Badachem, który wystąpił później na scenie w duecie z Edytą Górniak.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Na ściance nie zabrakło też Moniki Olejnik z partnerem, Tomaszem Ziółkowskim, Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa, Edyty i Cezarego Pazurów oraz Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Które pary zachwyciły najbardziej podczas Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam"? Zobacz zdjęcia w naszej galerii!

Martyna Wojciechowska w sukni ślubnej! "Nareszcie chciałam ją założyć!"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Sara konta (gość)

    Super cieszę rodzika w koplecie

    10.09.2019 16:43
  • Beata (gość)

    Kto ubiera Monikę Olejnik, masakra😮😮😮😮

    08.09.2019 13:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×