"Bałagan, jaki zostawisz". Arón Piper ze "Szkoły dla elity" zagrał w kolejnym serialu Netflix! W kogo wcielił się tym razem?

Arón Piper ze "Szkoły dla elity" nie próżnuje. Ulubieniec nastoletnich widzów zagrał w kolejnym serialu Netfliksa. Już wkrótce zobaczymy go w serialowym thrillerze pt. "Bałagan, jaki zostawisz". O czym będzie? Poznajcie pierwsze szczegóły.

Multimedia

Arón Piper ze "Szkoły dla elity" w serialu "Bałagan, jaki zostawisz"

W grudniu na Netflix zadebiutuje kolejna hiszpańska produkcja. Będzie to serialowy thriller "El desorden que dejas" ( "Bałagan, jaki zostawisz"). W jednej z głównych ról wystąpi Arón Piper, czyli Ander z serialu "Szkoła dla elity". Warto dodać, że nowa produkcja Netfliksa oparta została na powieści Carlosa Montero, który odpowiada za sukces "Elite".

O czym będzie "Bałagan, jaki zostawisz"? Widzowie serialu poznają Raquel (Inma Cuesta), nauczycielkę, która rozpocznie pracę w liceum w małym miasteczku w Galicji. Jej poprzedniczka Viruca (Bárbara Lennie) zginęła w tajemniczych okolicznościach, a Raquel spróbuje odkryć, co się stało. Tak wpadnie w niebezpieczną spiralę kłamstw i tajemnic, które na zawsze odmienią jej życie.

Kolejni aktorzy odejdą z serialu po 4. sezonie. Kogo zabraknie tym razem?Zobacz więcej

Wiadomo, że całość (osiem odcinków) będzie rozgrywać się w dwóch liniach czasowych. Arón Piper, zagra jednego z niepokornych licealistów. Czy jego bohater ma coś wspólnego ze śmiercią nauczycielki? Odpowiedź na to pytanie mamy poznać 11 grudnia, bo to właśnie wtedy na Netflix zaplanowano premierę serialu "Bałagan, jaki zostawisz".

W galerii znajdziesz pierwsze zdjęcia z planu produkcji. Zobaczcie, jak Arón Piper ze "Szkoły dla elity" prezentuje się w nowej roli.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×