"Banksterzy". Rafał Zawierucha zaszalał z fryzurą na premierze filmu! Czułości Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego na czerwonym dywanie!

W poniedziałek 12 października w warszawskim kinie Cinema City Sadyba odbyła się uroczysta premiera filmu „Banksterzy” – pierwszej produkcji o największej aferze finansowej III RP, która odbiła się na życiu 900 000 polskich rodzin. Zobaczcie, kto pojawił się na czerwonym dywanie!

Multimedia

"BANSTERZY" - PREMIERA

Na czerwonym dywanie oprócz reżysera Marcina Ziębińskiego i scenarzysty filmu Adama Guza pojawili się również przedstawiciele obsady, w tym m.in. Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Antoni Królikowski, Rafał Zawierucha, Magdalena Lamparska, Katarzyna Zawadzka, Ewa Kasprzyk, Maciej Nawrocki i Marianna Zydek.

Na premierę przybyło również wielu znanych przedstawicieli polskiej kultury i show-biznesu, np. Michał Koterski i Marcela Leszczak, Joanna Opozda, Karolina Gorczyca, Paulina Koziejowska, Mateusz Grydlik i Agnieszka Kawiorska. Uroczystość poprowadziła Beata Tadla.

Rafał Zawierucha i Antoni Królikowski gwiazdami filmu o oszukanych frankowiczach! Kiedy premiera?Zobacz więcej

„Banksterzy” to opowieść o systemie bankowym, o mechanizmach jego funkcjonowania, które nigdy nie ujrzały światła dziennego, generujących zdarzenia mające wpływ bezpośrednio lub pośrednio na życie codzienne milionów ludzi.

To także rzecz o instytucji zaufania publicznego, która perfidnie, świadomie i konsekwentnie nadużywała tego zaufania w stosunku do swoich klientów, o totalnej bezsilności i inercji systemu nadzoru bankowego i struktur państwa, które winny dawać gwarancję stabilności i bezpieczeństwa także finansowego obywatelom, o bezwzględnych działaniach w imię partykularnych interesów zwalczających się ugrupowań politycznych. Ale nasza opowieść jest przede wszystkim o ludziach, ich namiętnościach, dążeniach, marzeniach i o pieniądzu który jest tu siłą sprawczą, wartością samą w sobie i środkiem do osiągnięcia celu.

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Czy to tylko film fabularny? (gość)

    Głośno się zrobiło o tym filmie, głośno o obsadzie aktorskiej i głośno o historii, którą opowiada. Ciekaw jestem czy film pokazuje realia codziennych zmagań frankowiczów i ich walki z bankami. Czy w filmie zobaczymy odwołania do największych kancelarii walczących o sprawy frankowiczów, takie jak mazuriwspolnicy.pl i czy cały fim to nie będzie tylko pokazanie jak nieuczciwi bankowcy wykorzystali łatwowiernych Polaków.

    19.10.2020 17:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×