Barbara Kurdej-Szatan i Paulina Chylewska - co je łączy? Gwiazdy pozują w szczytnej sprawie! [DUŻO ZDJĘĆ]

Joanna Koroniewska, Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Stramowski i wielu, wielu innych. Gwiazdy polskich ekranów postanowiły zaangażować się we wspólną akcję. Sprawdźcie, jaka inicjatywa zwróciła uwagę celebrytów!

Multimedia

Barbara Kurdej-Szatan, Joanna Koroniewska, Beata Sadowska i Paulina Chylewska to gwiazdy, które od kilku dni zamieszczają na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcia promujące stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Nie tylko one wspierają tę inicjatywę!

Uczestniczka 4. edycji jest w ciąży! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Aktorki i prezenterki pozują z torbami, które mają pomóc stowarzyszeniu dotrzeć do większej liczby odbiorców. Joanna Koroniewska w swoim wpisie podsumowała działalność organizacji:

SOS Wioski Dziecięce szukają rodziców dla opuszczonych, cudownych dzieciaków. Jeśli kupicie taką torbę i zabierzecie ją ze sobą wszędzie jest dużo większa szansa na ich znalezienie.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski jednak razem? Wygadała się koleżanka ze stacji! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W przeszłości stowarzyszenie wspierały takie gwiazdy jak Natalia Kukulska, Anna Dereszowska, Dorota Gardias, Piotr Stramowski czy znany z "Na Wspólnej" Krzysztof Wieszczek.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×