Barbara Kurdej-Szatan jednak ZAGRA w "M jak miłość"!

Fani Barbary Kurdej-Szatan mogą być spokojni. Aktorka jednak pojawi się w serialu "M jak miłość", gdzie w roli Małgosi zastąpi Joannę Koroniewską.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: BARBARA KURDEJ-SZATAN NIE ZAGRA W "M JAK MIŁOŚĆ'! BLONDYNKA Z REKLAMY PLAY ZASTĄPI JOANNĘ KORONIEWSKĄ W "M JAK MIŁOŚĆ"? O zaangażowaniu Barbary Kurdej-Szatan do serialu "M jak miłość" mówiło się od dłuższego czasu. W końcu aktorka dołączyła do obsady tasiemca, by w roli Małgosi zastąpić Joannę Koroniewską. Jednak na początku grudnia pojawiły się informacje, że Tomasz Lampka, producent "M jak miłość" postanowił zrezygnować ze współpracy z Barbarą Kurdej-Szatan, choć ta pomyślnie przeszła casting do roli Małgosi. Przyczyną zakończenia współpracy była decyzja aktorki o graniu w serialu Polsatu "Pierwsza miłość".

[b]CZYTAJ TAKŻE: BARBARA KURDEJ-SZATAN ZAGRA W "PIERWSZEJ MIŁOŚCI"! BARBARA KURDEJ-SZATAN: MAM CZAS DLA MOJEJ CÓRECZKI [WIDEO][/b]

Teraz sama zainteresowana zdradziła, że jednak pojawi się w produkcji!

- Wszystko jest w porządku, z tego, co wiem, produkcja już sama sprostowała tę "informację". Bedę grałą, już nawet nakręciłam kilka scen - zdradziła w wywiadzie z "Grazią".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×