Barbara Kurdej-Szatan: Ludzie lubią moją naturalność

Barbara Kurdej-Szatan, czyli blondynka z reklamy Play podbiła serca milionów osób. W czym tkwi sekret popularności aktorki?

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: BARBARA KURDEJ-SZATAN ZAGRA W "PIERWSZEJ MIŁOŚCI"! BLONDYNKA Z REKLAMY PLAY ZASTĄPI JOANNĘ KORONIEWSKĄ W 'M JAK MIŁOŚĆ"? Barbara Kurdej-Szatan, czyli blondynka z reklamy Play, to jedna z najpopularniejszych celebrytek ostatnich miesięcy. Aktoka pojawi się w serialu "Pierwsza miłość", a także zastąpi Małgorzatę Sochę na deskach Teatru 6. Piętro. Podobno producenci "M jak miłość" rozważają angaż Kurdej-Szatan do roli Małgosi Chodakowskiej. W czym tkwi sekret oszałamiającego sukcesu blondynki z reklamy Play?

- Nie lubię udawania. Sądzę, że jestem lubiana za swoją naturalność - powiedziała w rozmowie z "Show" Barbara Kurdej-Szatan. - W reklamie gram dziewczynę podobną do siebie - radosną i pogodną blondynkę. Ludzie to lubią - zauważyła aktorka.

CZYTAJ TAKŻE: BARBARA KURDEJ-SZATAN ZASTĄPI MAŁGORZATĘ SOCHĘ W SPEKTAKLU TEATRU 6. PIĘTRO [WIDEO] BLONDYNA Z REKLAMY PLAY MA MĘŻA I CÓRECZKĘ!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×