Barbara Kurdej-Szatan musi być blondynką

Zobowiązania zawodowe nie pozwalają Barbarze Kurdej-Szatan na zmianę koloru włosów.

CZYTAJ TAKŻE: BARBARA KURDEJ-SZATAN NIE ROZBIERZE SIĘ W MAGAZYNIE DLA PANÓW BARBARA KURDEJ-SZATAN PRZEZ REKLAMĘ STRACIŁA "TANIEC Z GWIAZDAMI"

Reklama sieci telefonii komórkowej przyniosła aktorce popularność oraz pieniądze, które pozwalają żyć. Z drugiej strony, nałożyła na Basię Kurdej-Szatan specyficzne warunki - nie może, na przykład, zmienić koloru włosów!

- Nie mogę, bo taki mam zapis w umowie. Taką mnie w reklamie zechcieli, z blond włosami, i tak powinno zostać. Poza tym, sama też raczej bym tego nie chciała. Kiedyś miałam ciemne włosy i nie było mi w nich zbyt dobrze. Na razie wystarcza mi, że podczas spektakli mogę zmieniać fryzurę za pomocą peruk - wyjaśniła Kurdej-Szatan "Gwiazdom".

CZYTAJ TAKŻE: BARBARA KURDEJ-SZATAN CHCE NAGRAĆ Z MĘŻEM PŁYTĘ BARBARA KURDEJ-SZATAN OPOWIADA O CIEMNYCH STRONACH POPULARNOŚCI

Aktorka przyznała też, że nie doskwiera jej określenie "blondynka z reklamy".

  • To określenie wcale mi nie przeszkadza, bo to przecież sama prawda. Blondynką wszak jestem, z reklamy też jestem. Teraz zaczynam pracę w serialu "M jak miłość", gdzie będę się mogła pokazać z trochę innej strony. Dlatego zaszufladkowania jako "blondynka z reklamy" się nie boję - zapewnia Basia Kurdej-Szatan.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×