Barbara Kurdej-Szatan opowiada o swoim mężu: Tworzymy partnerski związek

Barbara Kurdej-Szatan, znana przede wszystkim jako blondynka z reklamy Play, prowadzi szczęśliwe życie rodzinne u boku męża i córeczki.

Multimedia

Mąż Barbary Kurdej-Szatan - Rafał Szatan - jest według niej jednym z dwóch idealnych mężczyzn w jej życiu, drugim jest jej ojciec - zapewniała niedawno aktorka w wywiadzie dla Onetu. On z kolei w "Dzień Dobry TVN" przekonywał, że jest niezwykle dumny z żony, która osiągnęła sukces w niełatwych warunkach.

[b]CZYTAJ TAKŻE: BARBARA KURDEJ-SZATAN POKAZAŁA MĘŻA I CÓRECZKĘ [ZDJĘCIA] MĄŻ BARBARY KURDEJ-SZATAN: JESTEM DUMNY Z BASI [WIDEO][/b]

W najnowszym wywiadzie dla "Grazii" Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała m.in. o tym, że z mężem różnią się w kwestii podejścia do sprzątania.

- Najczęśniej mam szafę na krześle. Ale miewam takie zrywy, że zaczynam sprzątać wszystko, z szorowaniem prysznica włącznie. Mąż uczy mnie, że lepiej robić to systematycznie, ale mnie się to nie podoba, bo nie lubię, kiedy ktoś mi coś narzuca. On mnie uczy, a ja się buntuję - zdradziła.

CZYTAJ TAKŻE: BLONDYNKA Z REKLAMY PLAY MA MĘŻA I CÓRECZKĘ! BARBARA KURDEJ-SZATAN: LUDZIE LUBIĄ MOJĄ NATURALNOŚĆ

Barbara Kurdej-Szatan zapewniła również, że tworzą z mężem partnerki związek. - Jestem jedną z tych kobiet, które mogą zrobić w domu wszystko, ale nie po to, żeby mąż siedział i czytał gazetę. Powinno być po róno, bo oboje pracujemy i zajmujemy się córką. Tak zostałam wychowana. Mama częściej gotowała, ale tata robił lepsze schabowe i ryby. On też nam robił śniadania do szkoły - dodała blondynka z reklamy Play.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×