Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi "Kocham Cię, Polsko!"

Wiadomo już, kto będzie gospodarzem nowej edycji programu rozrywkowego "Kocham Cię, Polsko!" w TVP2. Prowadzącą została aktorka Barbara Kurdej-Szatan.

Multimedia

Już w marcu na antenę TVP2 powróci program rozrywkowy "Kocham Cię, Polsko!", który emitowany był w latach 2008-2012. Prowadził go wtedy Maciej Kurzajewski, a kapitanami drużyn były Katarzyna Zielińska i Marzena Rogalska, zastąpiona potem przez Joannę Koroniewską.

W odświeżonej wersji patriotycznego show gospodynią będzie aktorka Barbara Kurdej-Szatan. W role kapitanów rywalizujących drużyn wcielą się zaś pracujący już wspólnie m.in. przy programie "The Voice of Poland", Tomasz Kammel i Maciej Musiał.

CZYTAJ TAKŻE:

"ARTYŚCI" - NOWY SERIAL OD 4 KWIETNIA W TVP2
"WIELKA GRA" TEŻ WRÓCI DO TVP?

Barbara Kurdej-Szatan gra obecnie w hitowym serialu TVP2 "M jak miłość", a w 2014 roku współprowadziła 51. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Popularność przyniosła jej rola konsultantki w serii reklam sieci komórkowej Play. Wcześniej uczestniczyła też w programie "X-Factor" jako jedna z wokalistek zespołu Soul City.

"Kocham Cię, Polsko!" oparty jest na holenderskim formacie "I love your country". W programie rywalizują dwie drużyny, sprawdzając swoją wiedzę o Polsce i Polakach. W nowej edycji, obok konkurencji znanych z poprzednich odsłon show, tj. "urodziny", "kalambury” czy "głuchy telefon", pojawią się też kategorie premierowe: "literatura", "polszczyzna" czy "kto jest kim". W trakcie emisji prowadzone będą konkursy w mediach społecznościowych, a komentarze widzów w czasie rzeczywistym pojawiać się będą na ekranie. Zdjęcia ruszą jeszcze w lutym 2016 r., a emisja pierwszego odcinka zaplanowana jest na sobotę, 5 marca o godz. 20:05 w TVP2.

Komentarze

Skomentuj
 • jolka (gość)

  Ma teraz swoje 5 minut:( A co potem??

  09.02.2016 18:00
 • ewa (gość)

  A dlaczegóż to pani Kurdej Szatan została prowadzącą czyżby konszachty z nową władzą w TVP? Tak jak ktoś już to skomentował jest SZTUCZNA do bólu! No ale cóż my możemy?

  09.02.2016 17:58
 • Asdc (gość)

  Fajnie tylko dlaczego Ta Pani została prowadząca ? Przecież jest ona sztuczna, do granic możliwości /:

  09.02.2016 12:35
 • magda (gość)

  Cieszę się że program Kocham Cię Polsko powraca na antenę i chętnie będę go oglądać.

  09.02.2016 12:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×