barbara kurdej szatan

"W rytmie serca" sezon 5. Adam i Maria już do siebie nie wrócą? Mateusz Damięcki i Barbara Kurdej-Szatan komentują miłosny wątek!

Adam i Maria z serialu "W rytmie serca" nie są już razem. Doktor postanowił wyjechać na misję do Afryki, a Maria zdecydowała się kontynuować znajomość z Piotrem. Czy Adam i Maria już do siebie nie wrócą? Mateusz Damięcki i Barbara Kurdej-Szatan skomentowali w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl miłosny wątek swoich bohaterów. Co ich czeka w 5. sezonie serialu "W rytmie serca"?

03.11.2019W rytmie serca

"W rytmie serca" sezon 5. Barbara Kurdej-Szatan o powrocie Marii do Kazimierza. W nowych odcinkach znowu wydarzy się coś złego!

W październiku na antenę Telewizji Polsat powrócił z 5. sezonem serial „W rytmie serca”. Do Kazimierza wróciła już serialowa Marysia, która ukrywała się dotąd przed mafią. Co ją czeka w nowych odcinkach? Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl ujawniła, że w 5. sezonie znowu wydarzy się coś złego! O co chodzi?

30.10.2019W rytmie serca

"Moda na Recykling". Barbara Kurdej-Szatan, Maja Frykowska i Mandaryna w ubraniach z pilotów do telewizorów i okapów kuchennych!

Takiego pokazu jeszcze nie było! Z okazji akcji "Sprzątanie Świata" Europejska Platforma Recyklingu zorganizowała Wielki Finał projektu edukacyjno-ekologicznego "Moda na recykling". W finałowym pokazie mody z recyklingu Anny Kubisz dla ERP wystąpiły gwiazdy m.in. Marta Wiśniewska "Mandaryna", Maja Frykowska i Barbara Kurdej - Szatan.

19.09.2019Moda na Recykling

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska komentuje odejście Barbary Kurdej-Szatan z TVP. Przejmie wszystkie jej programy?

Barbara Kurdej-Szatan była jedną z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej, ale kiedy aktorka zakończyła niespodziewanie współpracę ze stacją, oczy wszystkich zostały skierowane na Martę Manowską. Czy prowadząca "Rolnik szuka żony" przejmie teraz wszystkie programy Basi Kurdej-Szatan? Sprawdź, co Marta Manowska powiedziała nam o odejściu aktorki z TVP!

12.09.2019Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×