barbara wypych

"Stulecie Winnych". Serialowa Andzia jest nie do poznania. Tak dziś wygląda Barbara Wypych! Co za metamorfoza!

"Stulecie Winnych" to jeden z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej udanych polskich seriali ostatnich lat. Widzowie wręcz pokochali opowieść o rodzinie Winnych, która przy okazji jest też spojrzeniem na historię Polski i Polaków. Jedną z największych gwiazd produkcji, pamiętną Andzią, była Barbara Wypych, która dzisiaj zmieniła się nie do poznania! Zobaczcie metamorfozę aktorki!

20.05.2022Stulecie Winnych

"Jak zostać gwiazdą" [RECENZJA]. "Ostra" Katarzyna Sawczuk wygra muzyczny talent show? Film podbija Netflix!

Przeróżne talent show od lat podbijają Polskę i sprawiają, że wykonawcy biorący udział w tych programach, stają się prawdziwymi gwiazdami. Aż dziw bierze, że wcześniej polskie kino nie skusiło się, aby zgarnąć swój kawałek tortu i opowiedzieć o zasadach, jakimi rządzą się muzyczne programy rozrywkowe. Teraz "Jak zostać gwiazdą" podbija Netflix! Warto obejrzeć?

15.11.2021Recenzja

"Stulecie Winnych 3" odcinek 7. Basia nie może zajść w ciążę. Teściowa jej nie chce! Syn Ani jest w niebezpieczeństwie [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 33. odcinku serialu "Stulecie Winnych" Kasia i Michał jr zaangażują się w demonstracje. Syn Ani znajdzie się przez to w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Problemy nie opuszczą tajże Basi, która nie może zajeść w ciążę i dogadać się z mama Tomka. Streszczenie 7. odcinka "Stulecie Winnych 3" znajdziesz poniżej.

05.04.2021Stulecie Winnych

"Stulecie Winnych 3" odcinek 5. Kasia osiąga sukces — gra królową w "Balladynie". Kazimierz jest szantażowany, zagraża Winnym! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kariera Kasi w 5. odcinku serialu "Stulecie Winnych 3" nabiera rozpędu. Winna debiutuje w teatrze, zaleca się do niej nowy amant, ale to żonaty mężczyzna, znany z lekkiego podejścia do życia i kobiet. Tymczasem Kazimierz jest w potrzasku, a rodzina Winnych w niebezpieczeństwie! Sprawdź streszczenie 31. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

28.03.2021Stulecie Winnych

"Stulcie Winnych 3" odcinek 4. Władek nie akceptuje związku Jaśka z Niemką! Basia się zakochuje, a Michał traci zaufanie do Ani! [STRESZCZENIE ODCINKA, NOWA PORA EMISJI]

4. odcinek 3. sezonu "Stulecia Winnych" zostanie wyemitowany o nowej porze! Co wydarzy się tym razem w serialu o rodzinie Winnych? Jasiek nadal będzie ukrywał swoją ukochaną i syna. Władek nie zaakceptuje tego związku. Basia zauroczy się w studencie medycyny. Sprawdź streszczenie 4. odcinka "Stulecia Winnych 3".

21.03.2021Stulecie Winnych

"Stulcie Winnych 3" odcinek 3. Jasiek będzie ojcem! Kazimierz jest coraz groźniejszy! Ewa dowie się prawdy o swoim pochodzeniu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami kolejny odcinek 3. sezonu "Stulecia Winnych". Kazimierz nie cofnie się przed niczym. Teraz jako współpracownik SB będzie szantażował Anię. Czy Ewa dowie się prawdy o swoim pochodzeniu? W nowej roli zobaczymy Jaśka, któremu Lotta urodzi dziecko! Co jeszcze się wydarzy? Sprawdź streszczenie 3. odcinka "Stulecia Winnych 3".

14.03.2021Stulecie Winnych

"Stulcie Winnych 3" odcinek 2. Dom Winnych zniszczony w pożarze! Kazimierz wychodzi na wolność. Co będzie z Anią?

Tego można się było spodziewać. Kazimierz wyjdzie na wolność i znowu namiesza w życiu Winnych oraz samej Ani. Do czego jeszcze zdolny jest ten mężczyzna? Wiadomo, że w 2. odcinku 3. sezonu "Stulecia Winnych" rodzinny dom Winnych zostanie zniszczony w pożarze. Córki Ani i Mani będą szykowały się do egzaminów na studia. Jak sobie poradzą? Sprawdź streszczenie odcinka.

07.03.2021Stulecie Winnych

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×