"Barbie Rockowa Księżniczka" w kinach od 14 sierpnia [WIDEO+ZDJĘCIA]

Barbie przyszła na świat w 1958 roku w wyobraźni Ruth Handler i niemal natychmiast zawładnęła wyobraźnią dziewczynek na całym świecie. Jest dla nich tym, kim dla chłopców Spider-Man czy Batman, a więc idealnym towarzyszem zabaw. I podobnie jak oni, Barbie regularnie gości na wielkim ekranie. Wystąpiła w ponad 30 filmach!

Multimedia

Przygotujcie się na prawdziwy rock'n'roll!

W tym przepełnionym bitami musicalu, Barbie jako Courtney, współczesna księżniczka, zmierzy się z nie lada wyzwaniem – zamieni się miejscami z Eriką, słynną gwiazdą rocka. Te dwa zupełnie różne światy zmieszają się, kiedy księżniczka Courtney trafi na Obóz Gwiazd POP, podczas gdy gwiazda rocka Erika zostanie wysłana na Obóz dla Księżniczek.

Oba rywalizujące obozy będą starały się naprawić błąd, gdy tymczasem Courtney i Erika zaczną dostosowywać się do światów, których wcześniej nie znały. Co więcej, światy te wydadzą im się fascynujące, dziewczynki znajdą nowych przyjaciół i przeżyją przygody, na jakie nie miałyby wcześniej szans. Kiedy jednak zdadzą sobie sprawę, że festiwalowi, w którym rywalizują oba obozy, grozi zamknięcie, pokonają wszelkie trudności i różnice, by wspólnie walczyć o jedną sprawę. Odnajdą swoje własne głosy i udowodnią, że wszystko jest możliwe, kiedy tylko zaufasz marzeniom. "Barbie Rockowa Księżniczka" Gatunek: film animowany Produkcja: USA 2015 Reżyseria: Owen Hurley Dystrybutor: United International Pictures Premiera: 14 sierpnia 2015

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×