"Bardzo długa noc". Będzie 2. sezon? Hiszpański serial stał się prawdziwym hitem. Netflix zrobi nowe odcinki?

Na Netflixie można obejrzeć nowy serial "Bardzo długa noc". To już kolejna hiszpańska produkcja, która zaskarbiła sobie sympatię widzów. Wielu wróży jej sukces na miarę "Domu z papieru". Czy serial doczeka się kontynuacji?

Multimedia

"Bardzo długa noc" - czy będzie drugi sezon?

Na Netflixie pojawił się nowy serial "Bardzo długa noc". Hiszpańska produkcja szybka stała się jedną z najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Według zapowiedzi, serial jest skierowany do fanów "Domu z papieru" i wiele wskazuje na to, że może powtórzyć sukces hiszpańskiego hitu Netflixa. Stąd też pytanie, czy produkcja zamierza stworzyć kolejny sezon.

Co prawda, historia zawarta w serialu zamyka się w pierwszym sezonie, ale fani i tak mają nadzieję na kontynuację. Netflix póki co nie odniósł się do pytań widzów, jednak zapewne przy podejmowaniu decyzji weźmie pod uwagę oglądalność pierwszego sezonu. "Bardzo długa noc" cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego z pewnością nie można wykluczyć, że w przyszłości pojawi się kolejny sezon.

Największe serialowe hity Netflixa. Te historie podbiły serca widzów tak jak "Squid Game"!Zobacz więcej

"Bardzo długa noc" – o czym jest nowy serial Netflixa?

Akcja serialu "Bardzo długa noc" dzieje się 24 grudnia. Uzbrojeni mężczyźni otaczają więzienie psychiatryczne Monte Baruca odcinają komunikację ze światem zewnętrznym. Ich celem jest schwytanie Simóna Lago - niebezpiecznego seryjnego mordercy. Jeśli strażnicy go wydadzą, napaść zakończy się w ciągu kilku minut. Jednak naczelnik Hugo odmawia spełnienia ich żądań i przygotowuje się do odparcia ataku. Serial składa się z 6 odcinków, a w obsadzie znaleźli się m.in. Luis Callejo i Alberto Ammann.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×