Bartosz Waga – nowa twarz na planie „Szpitala”! [ZDJĘCIA]

Finalista wyborów Mistera Polski 2015, ulubieniec zwłaszcza damskiej części widowni – Bartosz Waga – zadebiutował na planie serialu „Szpital”. Kogo zagrał?

Multimedia

"SZPITAL" ODCINEK 498. W ŚRODĘ, 06.04.2016, O GODZ. 18:00, W TVN!

Bartosz Waga sympatię widzów oraz popularność zyskał m.in. dzięki takim serialom jak „Majka”, „Usta Usta” czy „Na Wspólnej”. Teraz przed nim kolejne wyzwanie! Aktor wcielił się w rolę lekarza, który trafił do zespołu dr Piotra Wójtowicza – kardiologa Wojciecha Jarosza.

Fantastycznie, że Bartosz jest teraz częścią ekipy „Szpitala”. Jego serialowa postać to młody kardiolog, pełny zapału, energii i chęci do niesienia pomocy. Jestem przekonana, że zarówno pacjenci jak i widzowie docenią jego otwartość i niezwykłe zaangażowanie. Mamy przygotowanych dla niego wiele zaskakujących historii – tłumaczy Krystyna Lasoń, producentka serialu „Szpital”.

CZYTAJ TAKŻE:
"SZPITAL PO RAZ 500. ZOBACZ, CO DZIAŁO SIĘ NA PLANIE JUBILEUSZOWEGO ODCINKA! [ZDJĘCIA]

Podobnie jak cały zespół lekarski, dr Wojciech Jarosz będzie musiał zmierzyć się nie tylko z wymagającymi przypadkami medycznymi, ale również trudnymi i poruszającymi historiami pacjentów, którzy trafią pod jego opiekę.

W debiutanckim odcinku dr Jarosz będzie pomagał 35-letniej kobiecie, która prowadzi podwójne życie… Samotna matka, by utrzymać swojego nastoletniego syna, pracuje na erotycznym video czacie. Podczas jednej z rozmów kobieta straciła przytomność. Czy dr Wójtowicz zdoła jej pomóc i postawi trafną diagnozę? Jak odnajdzie się w krakowskim szpitalu? Co z synem kobiety, który odkryje, że jego matka pracuje na erotycznym video czacie? Czy zrozumie jej zachowanie?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×