"Barwy szczęścia" 2089. Dominka przespała się z najwięszym wrogiem Sebastiana! Kowalski jej tego nie wybaczy? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2089. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sebastian dowie się, że Dominika uprawiała seks z Damianem, ojcem-tyranem, który znęcał się nad Luizą i Mirkiem! Sprawdź, jak zareaguje!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2089. we wtorek, 10.09.2019 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W nowych odcinakach serialu "Barwy szczęścia" Sebastian (Kacper Krupski) odkryje, że jednym z dawnych klientów Dominiki (Karolina Chapko) był Damian (Micha Lesień), znienawidzony przez niego ojciec Luizy (Julia Zielińska) i Mirka (Oliwier Kozłowski).

Taka informacja wstrząśnie Kowalskim! Między nim a Dominiką dojdzie do poważnej kłótni!

- Wiedziałam, że nie zrozumiesz! Że będziesz patrzył na mnie z obrzydzeniem i… Taką mam przeszłość, nic nie poradzę! Wtedy każdy mógł się ze mną spotkać. Każdy, kto miał pieniądze... - wygarnie partnerce wściekły Sebastian.
- Spotykałaś się z ze zwykłym menelem, który wykorzystywał swoje dzieci?!
- Nie wiedziałam o tym!

Iwona w łóżku Marka! Spędzili razem noc?!Zobacz więcej

Sebastian rozpocznie regularne przesłuchanie i zacznie wypytywać Dominikę o inne tajemnice. Dziewczyna przysięgnie, że nic więcej przed nim nie ukrywa i poprosi go o wybaczenie! Kowalski nie będzie jednak w stanie pogodzić się z tym, co się stało.

- Nie. Mam już tego dosyć! - powie Dominice.
- Sebastian, proszę cię… Kocham cię jak nikogo wcześniej... Sebastian!

Klara aresztowana w USA! Nie wróci już do Polski?Zobacz więcej

Po kłótni z Dominiką Kowalski pojedzie prosto do Natalii (Maria Dejmek). Przyzna przyjaciółce rację i powie, że zaczyna powoli żałować, że wszedł w relację z byłą prostytutką...

Myślałem, że będę umiał machnąć na to ręką. A teraz myślę tylko, że jeszcze niedawno mógł ją mieć każdy, nawet taki obrzydliwy typ jak Damian… I rzygać mi się chce! Ty i Marek mieliście rację, powinienem was posłuchać!

Czy Sebastian zerwie kontakt z Dominiką? Dalsze losy bohaterów poznamy w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Zobacz galerię

"Barwy szczęścia" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×