"Barwy szczęścia" 2390. Bożena wtargnie do sypialni Bruna! Przyłapie go z kochanką? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2390. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena wparuje do pokoju Bruna, chcą przyłapać go z kochanką! Czy Stański rzeczywiście będzie wtedy z Oliwką? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2390. w piątek, 19.02.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W małżeństwie Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) już od jakiegoś czasu nie układa się najlepiej... Obecnie Stański nocuje w swoim hotelu, a jego żona podejrzewa, że ma kogoś na boku. Jak to się skończy?

Bruno podejrzany o handel dziećmi w swoim hotelu! Trafi za kratki?! Zobacz więcej

Już wkrótce zarówno Jowita (Magdalena Żak), jak i Karolina (Marta Dąbrowska) zaczną sugerować Bożenie, że Bruno może mieć romans z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska)! W 2390. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Stańska postanowi przyłapać męża na gorącym uczynku i bez pukania wpadnie do jego pokoju! Wprost zapyta, czy jest u niego kochanka.

- Śmiało, zajrzyj do łazienki, do szafy, pod łóżko, pod kołdrę, ale od razu ci mówię, że nie ma tu nikogo poza nami - odpowie jej zaskoczony Stański.
- A możesz mi pokazać swoją komórkę? - Bożena nie da tak łatwo się spławić.
- Żartujesz? Bożenko, nie przesadzaj. Gdybym kogoś miał, to bym ci powiedział...
- Jasne, bo uwielbiasz klarowne sytuacje!

Ostatecznie Bruno postanowi dać jej swój telefon. Mimo to Stańska w końcu nie wytrzyma i zakomunikuje mężowi, że chce rozwodu! - To tylko kryzys… - spróbuje uspokoić ją Bruno. - Kolejny, a ty nawet nie walczysz, żeby odzyskać moje zaufanie - burknie w odpowiedzi żona.

Czy Stańscy rzeczywiście spotkają się w sądzie? A może wydarzy się coś, co na nowo ich do siebie zbliży? Dowiemy się już niedługo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Cczy (gość)

    Czy można kupić za pobranie, to obuwie?

    16.02.2021 08:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×