"Barwy szczęścia". Adrianna Biedrzyńska jest wdzięczna, że udało się jej przetrwać straszną chorobę, która daje niewielkie szanse na wyleczenie

Siedem lat temu Adrianna Biedrzyńska ciężko zachorowała. Rokowania były złe. Gwiazda przypomniała o swojej chorobie, którą dzięki skomplikowanej operacji udało jej się przetrwać, wczoraj - z okazji bardzo ważnego dnia.

Multimedia

Adrianna Biedrzyńska miała guza mózgu

8 czerwca obchodziliśmy Światowy Dzień Guza Mózgu. Nowotwory te diagnozuje się co roku u trzech tysięcy Polaków. Zachorowalność na raka mózgu jest w Polsce bardzo wysoka - zajmujemy czwarte miejsce w Europie. Jedną z osób, które dotknęła ta straszna choroba, była Adrianna Biedrzyńska. Aktorka wspomina ten okropny czas na swoim instagramowym profilu, przypominając, by nie lekceważyć objawów i że wiele dolegliwości ma swoje źródło w psychice. Stres, depresja nie służą zachowaniu zdrowia, ale osłabiają i pustoszą organizm, obniżają odporność.

Jestem przykładem osoby , która na własne życzenie, STRESEM I DEPRESJĄ wygenerowała ten straszny gen , to diagnoza Profesora. Dostałam wyrok trzy tygodnie , do trzech miesięcy życia. Wygrałam z tym intruzem , który zadomowił się w mojej głowie , wygrałam dzięki mądrym , cudownym ludziom. We wrześniu minie siedem lat , kiedy to Profesor Mirosław Ząbek , wspaniały neurochirurg usunął tego nieproszonego gościa , a mój mąż Sebastian czuwał przy mnie tyle miesięcy, lat… - napisała aktorka na Instagramie.

Adrianna Biedrzyńska żałuje, że została aktorką? Znalazła dla siebie nowe zajęcie!Zobacz więcej

Wspomniany przez Adriannę Biedrzyńską profesor Mirosław Ząbek to lekarz światowego formatu, wybitny neurochirurg, kierownik Kliniki Neurochirurgii i Urazów Układu Nerwowego CMKP w Warszawie. Początkowe rokowania dla aktorki były bardzo złe - trzy tygodnie do trzech miesięcy życia. Tylko tyle. Na szczęście guz udało się usunąć dzięki przełomowemu urządzeniu medycznemu, niezwykle precyzyjnemu nożowi gamma (Gamma Knife).

Pierwszą osobą, która zareagowała na wpis Adrianny Biedrzyńskiej, była Katarzyna Glinka.

Piękny wpis Ada❤️❤️❤️❤️

Katarzyna Glinka obchodzi 44. urodziny. Bardzo się zmieniła od początku kariery?Zobacz więcej

Za nią pospieszyli inni:

Aduś DUUUUŻO ZDRÓWKA i dzięki za bardzo mądre słowa 😘😘😘

To prawda 👏❤️ piękne słowa ❤️❤️ Życie mamy tylko jedno ❤️

Jesteś wspaniała ❤️ i dziękuję za to co napisałaś ❤️

Dużo zdrowia Pani Ado. I ja po leczeniu gamma przeszło pół roku. I trafiłam tam po rozmowie z Panią. Serdecznie dziękuje i przesyłam serdeczne życzenia wszelkiego dobra ❤️❤️❤️

"Bądźmy dla siebie łagodni i WYROZUMIALI" - apeluje aktorka.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Kulpa Andrzej (gość)

  Pani Adrianno ja tez jestem po usunięciu guza mózgu 21 lat temu .Żyjë ale mam lewostronne porażenieWiem co to znaczy i szczerze współczuję i życzę dużo zdrowia

  11.06.2021 13:20
 • Ela (gość)

  Wspaniała z Pani wojowniczka❤ swoimi doświadczeniami Pani radzi nam jak żyć i nie lekceważyć objawów. Kiedy ma się przy sobie kochającą osobę można wszystko można pokonać nawet najgorszego wroga. Uwielbiam Panią oglądać w Barwach Szczęścia😀 Życzę dużo zdrowia i serdecznie Panią pozdrawiam😘 Ela lat 65.

  09.06.2021 16:40
 • Kulistis (gość)

  Kukistis

  09.06.2021 15:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×