"Barwy szczęścia". Aneta zwiąże się ze Stawickim! Też rzuci dla niego pracę i zostanie "panią domu"?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2345. odcinku "Barw szczęścia" Stawicki powie Anecie, że nie jest już z Dominiką i zaproponuje dentystce, by zajęła jej miejsce! Co ona na to? Zrezygnuje z pracy, by rodzić mu dzieci? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2345. w poniedziałek, 14.12.2020 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Już niedługo Dominika (Karolina Chapko) będzie miała wreszcie dość takiego traktowania jej przez Stawickiego (Piotr Borowski). W dodatku przyłapie go z Anetą (Zofia Zborowska). To przeleje czarę goryczy...

Dominika przyłapie Stawickiego z Anetą! Rozstanie się z lekarzem?Zobacz więcej

W 2345. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Stawicki umówi się z Anetą i powie jej, że nie jest już z Dominiką. Przy okazji wyzna dentystce, że oni są do siebie podobni i zasugeruje jej, by rzuciła pracę, zajęła się prowadzeniem domu i została "matką jego dzieci"!

- Będzie ci ze mną dobrze! Pieniędzy też ci nie zabraknie... Przecież jak mi urodzisz dzieci, to i tak będziesz musiała zrezygnować z pracy
- Urodzę ci dzieci... A te dzieci to będą tylko twoje, czy mogą być też trochę moje?
- Zastanów się... Moim zdaniem to jest uczciwa propozycja. Dam ci czas do namysłu.

OGLĄDAJ "Barwy szczęścia" ONLINE w TVP VOD

Na początku Aneta będzie czuła się jakby była w ukrytej kamerze. Potem jednak spędzi noc ze Zbigniewem, a rano opowie o wszystkim Malwinie (Joanna Gleń). Przyjaciółka będzie sceptycznie nastawiona do propozycji lekarza, ale okaże się, że Aneta rzeczywiście ją rozważa! Pragnie rodziny, a gdyby podpisała kontakt małżeński, by nie być całkowicie od niego zależną, to zgodziłaby się! Czy rzeczywiście rzuci dla niego pracę i tak jak Dominika będzie "panią domu"?

Jowita zacznie podrywać Bruna! Rozbije małżeństwo Stańskich?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×