"Barwy szczęścia". Anita wraca do serialu! To znowu oznacza kłopoty w życiu Kasi Górki? Przyjaciółka już kiedyś namieszała w jej życiu

Po wakacyjnej przerwie do obsady serialu "Barwy szczęścia" wróci Anita. Powrót przyjaciółki serialowej Kasi znowu może oznaczać kłopoty. Anita już nie raz nieźle namieszała w życiu Górki. Czy i tym razem tak będzie?

Multimedia

"Barwy szczęścia": Anita po raz kolejny w serialu

Po wakacyjnej przerwie w obsadzie serialu "Barwy szczęścia" po raz kolejny pojawi się Anita (Karolina Porcari), w której rolę wciela się Karolina Porcari. Jej bohaterki nie było w serialu przez blisko dwa lata. Przyjaciółka Kasi Górki (Katarzyna Glinka) już niejednokrotnie sprawiała jej problemy. Czy i tym razem tak będzie?

Ola Zimińska znów pojawi się w serialu? Coś jest na rzeczy! Zobacz więcej

Przypomnijmy, że to właśnie Anita próbowała kiedyś sprawić, że fitness klub Kasi upadnie. Stało się taki, kiedy przyjaciółka nie chciała, żeby Anita została jej wspólniczką. To właśnie za namową Anity, Kasia wyjechała do Dubaju, gdzie przeżyła życiowy koszmar. Padła tam ofiarą gwałciciela, a jej synek- Ksawery- zaginął. Chociaż chłopiec odnalazł się cały i zdrowy, trauma została.

Także sprawą Anity Kasia zdecydowała się na wyjazd na Sycylię. Niestety, i tam Górka przeżył chwile grozy. Kiedy na Sycylii doszło do trzęsienia ziemi, znalazła się pod gruzami. Cała rodzina martwiła się o jej życie. Na szczęście po kilku dniach spędzonych w pułapce, strażacy wyciągnęli kobietę ze zwaliska.

Renata jednak chce być z Damianem! Odbije go Żabci?Zobacz więcej

Anita w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2022

O powrocie do serialu poinformowała fanów sama Karolina Porcari, która zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia z planu "Barwy szczęścia". Dzięki nim wiemy, że Anita pojawi się w hotelu Stańskich, w którym jeszcze do niedawna Kasia pracowała. Jej przyjaciółka spotka się tam z malarką Izą i recepcjonistką Karoliną. Jej postać zacznie się także kręcić wokół wspólnika Kasi - Vincenzo. Sporo będzie jej wokół Kasi. Czy sprawi, że żona Łukasza znów będzie miała kłopoty? Anita pojawia się zawsze wtedy, gdy w związku Kasi i Łukasza zaczyna źle się dziać. Tak będzie i tym razem...

Karolina Porcai to niejedyna aktorka, która po wakacyjnej przerwie pojawi się w serialu. Widzowie znów będą mogli zobaczyć także: Reginę (Kamila Kamińska), Tomasza Kępskiego (Jakub Sokołowski) z rodzicami, Grażynę (Kinga Suchan), Wiktora (Grzegorz Kestranek) i Mariolę (Agnieszka Mrozińska).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • WONCIECH MAJCHRZAK (gość)

    KRZYSZTOF STELMASZYK

    02.07.2022 14:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×