"Barwy szczęścia". Ciężarna Joanna Moro straciła pracę?! Nie zobaczymy jej już w serialu TVP?

W mediach właśnie pojawiła się informacja, że ciężarna Joanna Moro straciła pracę! Czy to znaczy, że nie zobaczymy jej już w "Barwach szczęścia"? Jaka jest prawda? Sprawdź!

Multimedia

Joanna Moro znika z "Barw szczęścia"!

Joanna Moro jakiś czas temu przyznała, że spodziewa się trzeciego dziecka. Najprawdopodobniej oznacza to dla niej lekkie wyciszenie w życiu zawodowym. Teraz okazało się, że nieprędko zobaczymy ją w "Barwach szczęścia", ale raczej nie ma to nic wspólnego z jej stanem...

Joanna Moro zdradziła płeć dziecka. Będzie chłopiec czy dziewczynka?Zobacz więcej

Joanna Moro od 2007 roku wciela się w serialu TVP w Zosię Karnicką, początkowo asystentkę Marty Walawskiej (Katarzyna Zielińska), a później partnerkę Artura (Jacek Rozenek) i żonę Piotra (Piotr Jankowski). Niestety wygląda na to, że na razie jej przygoda z "Barwami szczęścia" się zakończyła.

Umowa z produkcją serialu "Barwy szczęścia" wygasła latem. W tej chwili nie mamy już podpisanej umowy - potwierdziła agentka aktorki w rozmowie z "Super Expressem".

Jak donosi "Super Express" aktorka miała zniknąć z serialu wtedy, gdy Jacek Rozenek przechodził udar. Teraz jednak aktor wraca na plan, a serialowa Zosia nie... Dlaczego podjęto taką decyzję?

Jacek Rozenek w "Pytaniu na śniadanie" opowiedział o udarze. Jak teraz się czuje?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×