"Barwy szczęścia". Ciężarna Katarzyna Glinka na wakacjach. "Crazy Mom. I taką właśnie chcę być"

Katarzyna Glinka wybrała się na wakacje. Ciężarna aktorka spędza aktywnie czas w ciepłym Izraelu. i chętnie chwali się zdjęciami z urlopu.

Multimedia

Ciężarna Katarzyna Glinka na wakacjach

Katarzyna Glinka spodziewa się swojego drugiego dziecka. Aktorka może się już pochwalić całkiem pokaźnym brzuszkiem. Ciąża jednak nie ogranicza jej w żaden sposób. Katarzyna Glinka wybrała się właśnie na wakacje w ciepłe kraje. Razem z rodziną aktorka wypoczywa w Izraelu.

Katarzyna Glinka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem! Fani zachwyceni!Zobacz więcej

Zdjęcia, które Katarzyna Glinka publikuje na Instagramie pokazują, że urlop to nie tylko leniuchowanie na plaży. Aktorka pływała, jeździła na rowerze i zwiedzała okolicę. Jednocześnie Katarzyna Glinka zdradziła, że przed wyjazdem sprawdza, czy na miejscu znajdzie odpowiednie zaplecze medyczne.

Sprawdzam czy na miejscu jest zabezpieczenie medyczne na odpowiednim poziomie. Chcę czuć się bezpiecznie. Podroze od zawsze dawały mi mnóstwo energii, a to przecież jest nam w tym czasie bardzo potrzebne.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • mmm (gość)

    fajnie, lubię podróże

    15.02.2020 10:30

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×