"Barwy szczęścia". Córka Rafała Maślaka trafiła do szpitala. Rozgoryczony model narzeka na warunki: "Kamila musiała spać na fotelu"

Rafał Maślak przekazał fanom smutną informację. Jego ukochana córeczka trafiła do szpitala i musiała zostać dłużej w placówce. Przy dziecku czuwała żona modela, ale warunki, w jakich przyszło jej spędzić noc, pozostawiają wiele do życzenia.

Multimedia

Córka Rafała Maślaka w szpitalu

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń w 2021 roku powitali na świecie córkę Michalinę. To ich drugie dziecko. Synek Maksymilian przyszedł na świat w 2019 roku. Model, którego widzowie mogą kojarzyć m.in. z serialu "Barwy szczęścia" oraz występów w tanecznym show TVP "Dance Dance Dance" poinformował kilka dni temu, że jego najmłodsza pociecha trafiła do szpitala.

Kamila i Michalina są w szpitalu. Misia źle się poczuła i zawiozłem dziewczyny do szpitala i tam musiały zostać trochę dłużej

Nie tylko Agnieszka Kaczorowska. One też w tym roku zostały mamami! Zobacz więcej

Celebryta podzielił się z fanami zdjęciem ze szpitalnej sali, które przesłała mu żona. Model nie kryje zaskoczenia warunkami, w jakich przyszło spać jego ukochanej.

Generalnie już wszystko jest ok, ale rozbawiło mnie wczoraj zdjęcie, które wysłała mi Kamila, swojego łóżka. Nie mieliśmy pojęcia, że przyjmując dziecko, mamy muszą spać na fotelu. Tak wygląda łóżko Kamili. Nie to, że narzekam, po prostu nie wiedzieliśmy, że tak jest. Na szczęście można zabrać ze sobą jakiś minimaterac. Pierwszą noc Kamila musiała przespać na fotelu. Żartowała, że spędziła noc jak w samolocie. Dzisiejsza noc na pewno będzie wygodniejsza. Rusza pogotowie jedzeniowe. Catering, bo tam nie ma jedzenia. Upiekłem też ciasto, mam nadzieję, że będzie zadowolona - wyjaśnił w mediach społęcznościowych.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×