"Barwy szczęścia" czy "Na Wspólnej" - co chętniej oglądali Polacy? Mamy już dane!

"Barwy szczęścia i "Na Wspólnej" - te dwa seriale emitowane są zwykle o tej samej godzinie. Który z nich cieszył się ostatnio większą popularnością? Sprawdźcie dane statystyczne!

Multimedia

Nie od dziś wiadomo, że seriale stale ze sobą konkurują, aby przyciągnąć jak największą widzów. Rywalizacja ta nabiera jednak szczególnego znaczenia, gdy dwa seriale emitowane są w zbliżonych porach, a właśnie taka sytuacja ma miejsce w przypadku seriali "Barwy szczęścia" i "Na Wspólnej". Który z nich cieszy się większą popularnością?

Franek zapadnie w śpiączkę! Nigdy nie odzyska przytomności?Zobacz więcej

Z danych opublikowanych przez portal Wirtualne Media wynika, że zdecydowanym liderem są "Barwy szczęścia", które w okresie od sierpnia 2018 do września 2019 przyciągały przed telewizory średnio aż 2,96 mln osób, co przekładało się na 19,6% udziału w rynku telewizyjnym. Na drugim znalazło się "Na Wspólnej", które średnio miało 1,78 mln widzów i 11,81% udziału w rynku. Warto jednak odnotować, że do tego wyniku zaliczają się także widzowie programu "Uwaga".

Spory spadek oglądalności teleturnieju! Widzowie nie chcą Norbiego?Zobacz więcej

Dane pokazują, że Barwy szczęścia mają dużą przewagę nad konkurencją. Twórcy serialu TVP2 nie mogą jednak osiąść na laurach, ponieważ w porównaniu z zeszłym rokiem serial i tak zanotował spory spadek oglądalności. W analogicznym okresie w sezonie 2017/18 "Barwy szczęścia" oglądało 250 tys. widzów więcej.

Serial "Barwy szczęścia" powróci z nowymi odcinkami już w sierpniu! "Na Wspólnej" można za to oglądać przez całe wakacje!

Eliza odejdzie od Jarka! Ślub zostanie odwołany?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×