"Barwy szczęścia". Darek niespodziewanie wróci do Polski! Władek z nim zerwał?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2390. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Darek wyzna Józkowi, że źle układa mu się z Władkiem w Singapurze. Niedługo później Janicki wróci do Polski! Czy Władek z nim zerwał? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2390. w piątek, 19.02.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Darek (Andrzej Niemyt) bardzo cieszył się, że może wreszcie pojechać do ukochanego Władka (Przemysław Stippa) do Singapuru. Niestety szybko okaże się, że wcale dobrze się im tam nie układa...

Franek oświadczy się Reginie! Usłyszy "tak"? Zobacz więcej

W 2390. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Darek zadzwoni do Józka (Patryk Pniewski) i opowie mu o swoim pobycie za granicą, skarżąc się na swój los. - Władek pracuje od rana do wieczora... Poza tym tu takie związki jak nasz są nielegalne. (...) Na razie z Władkiem udajemy kuzynów. Dzisiaj się doczytałem, że tu obowiązują kary za chodzenie nago po własnym mieszkaniu! Mam dość tego... edenu - stwierdzi.

Niespodziewanie kilka dni później Janicki wróci do domu. Wyzna Józkowi, że jego związek przechodzi poważne problemy. Co gorsza niedługo później Janicki dostanie wiadomość od Władka, z którego wyniknie, że Cieślak z nim... zrywa!

Myślałem, że mnie wspierasz i rozumiesz, że praca jest moją pasją, ale widzę, że się pomyliłem. Jeśli nie ma cię przy mnie, kiedy realizuję największe marzenie swojego życia, to nie ma już chyba nas... - przeczyta.

Czy to rzeczywiście koniec ich związku?

Iwona szybko pocieszy się po Marku? W jej życiu pojawią się nowi mężczyźni!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×