"Barwy szczęścia". Gorące sceny Rafała Maślaka w serialu! Jego żona jest zazdrosna o Joannę Opozdę?!

Rafał Maślak dołączył do obsady "Barw szczęścia". Jego bohater - Alan - to prawdziwy łamacz kobiecych serc. Niedługo zobaczymy go w gorącej scenie z Joanną Opozdą! Co na to żona Mistera Polski, Kamila?

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W "Barwach szczęścia" przyszedł czas na pierwszą edycję reality show "Ex-ex". Producentami są: Justin (Jasper Sołtysiewicz), Mariola (Agnieszka Mrozińska), Hubert (Marek Molak) oraz Klara (Olga Jankowska). Przyjaciele postanowili zająć się testowaniem atrakcji dla uczestników, a później pojawią się bohaterowie programu. Wśród nich Alan (Rafał Maślak) i Sandra (Joanna Opozda).

Przystojny Alan zaprosi Oliwkę do trójkąta! Rafał Maślak zagra prawdziwego maczo!Zobacz więcej

Okazuje się, że w serialu zobaczymy naprawdę gorące sceny! W 2163. odcinku Sandra i Alan zdecydują na seks w jacuzzi, aby zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo w show! - Musimy iść na całość - stwierdzą. Zaproponują Kacprowi (Jakub Szlachetka), aby do nich dołączył, ale nie spotkają się z pozytywną odpowiedzią. Mimo to, para wcieli swój plan w życie i dzięki im igraszkom słupki oglądalności poszybują w górę.

Rafał Maślak - szczęśliwy mąż i ojciec małego Maksymiliana przyznaje, że czytając scenariusz miał wypieki na twarzy! - Kiedy dostałem scenariusz to czytałem go w domu na głos i razem z moją żoną śmialiśmy się z tego, co mnie czeka na planie, aż do momentu, gdy niewiele myśląc przeczytałem kolejną, dość gorącą scenę. Nastała niezręczna cisza - zdradza Mister Polski. Czy jego żona Kamila jest zazdrosna o Joannę Opozdę? Zobacz wideo!

Skandal w "Ex-Ex"! Sandra i Alan będą uprawiać seks w jacuzzi?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×