"Barwy szczęścia". Gwiazda serialu TVP2 na zdjęciu z dzieciństwa! Kim jest ta urocza blondynka? [ZDJĘCIA]

Aktorka znana z seriali "Barwy szczęścia" i "Blondynka" pochwaliła się w sieci zdjęciem z dzieciństwa! Kim jest urocza blondynka, która wyrosła na przepiękną aktorkę? Poznajecie? Zdradzamy tajemnicę!

Multimedia

Zdjęcie z dzieciństwa opublikowane w mediach społecznościowych należy do Joanny Moro, czyli Zosi z serialu "Barwy szczęścia". Aktorkę możemy również kojarzyć z takich produkcji jak "Blondynka" czy "Anna German".

Pogoda dziś nie dopisuje , na planie sceny zbiorowe , wiec raczej gotowość do grania , niż granie ;))) wiec naszło mnie na wspomnienia 🌾🌾🌾 od zawsze otaczała mnie przyroda - lasy , woda , łąki ... to na pewno bardzo rozwinęło wyobraźnie , która dziś jest niezbędna w moim zawodzie ... Na tym zdjęciu, tak sobie siedzę i dumam ... dziś to się już raczej nie zdarza . A warto ! Uczyliśmy się hybrydowego , szybkiego życia, a teraz na nowo jednak musimy się przyzwyczajac do spokoju i ciszy . A to nie jest łatwe. Można jechać w góry , nad bezkres morza albo na łódki na jeziora. Przyroda leczy i pomaga ... Ja planuje w przyszłym tygodniu właśnie zrealizować ten plan . W pięknym miejscu na Mazurach. Już się nie mogę doczekać ... - podpisała fotografię Joanna Moro.

Joanna Moro w nowych odcinkach! Zastąpi Katarzynę Zielińską? Zobacz więcej

Swoim wpisem aktorka wzbudziła spore zainteresowanie fanów, którzy również zaczęli wracać do wspomnień z dzieciństwie. Uwadze Internautom nie uszła również delikatną urodę gwiazdy seriali TVP.

Fajnie wracać wspomnieniami do dzieciństwa, wtedy było zupełnie inaczej, czas nie pędził tak szybko 😃 Życzę spokoju i chwili relaksu na łonie natury

Ślicznie wyglądasz! 😍

Czas działa na Pani korzyść!

W galerii możecie zobaczyć więcej zdjęć Joanny Moro. Prawda, że piękna?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×