"Barwy szczęścia". Hanna Zborowska-Neves o najważniejszych chwilach ze ślubu Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Siostra Zofii Zborowskiej, Hanna Zborowska-Neves opowiedziała o najważniejszych chwilach z dnia ślubu Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Jak zakochanym udało się utrzymać wszystko w tajemnicy?

Multimedia

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są parą od roku, ale już postanowili zalegalizować swój związek. W tajemnicy przed mediami wzięli ślub, na którym bawiło się ok. 200 gości. Żaden z nich nie puścił pary z ust, dzięki czemu zakochani mogli cieszyć się prywatnością do samego końca.

Siostra Zofii Zborowskiej zabiera widzów w egzotyczną podróż!Zobacz więcej

Siostra Zosi, Hanna Zborowska-Neves przyznaje, że nie spodziewała się, że uda się utrzymać ślub w tajemnicy. - Najzabawniejsza była niania moich dzieci, bo powiedziałam jej, że jadę na chrzciny. Spojrzała na mnie i powiedziała: "Dwudniowe chrzciny? No nie wiem..." - opowiada.

Pannę młodą prowadził tata - aktor Wiktor Zborowski. To właśnie ten moment był według Hanny Zborowskiej-Neves najbardziej wzruszający. Nigdy nie zapomni też innej chwili - tym razem już z wesela. Której? Zobacz wideo!

Ślub Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony - kiedy się odbył?

Zakochani do końca ukrywali datę swojego ślubu. Dopiero we wtorek, 13 sierpnia sami opublikowali pierwsze zdjęcie z ceremonii. Na ślubie z parą młodą bawili się m.in. Anna Lewandowska, Marta Wierzbicka, Aleksandra Domańska, Alan Andersz i Łukasz Jemioł.

Film ze ślubu Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony podbił serca internautów!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×