"Barwy szczęścia". Helena Englert wróci do serialu? Mamy komentarz aktorki! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Helena Englert od 2016 roku była jedną z czołowych twarzy serialu "Barwy szczęścia", jednak już dwa lata później aktorka postanowiła rozstać się z produkcją? Czy jest szansa, że Helena Englert wróci do "Barwy szczęścia"? Zapytaliśmy aktorkę!

Multimedia

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Helena Englert w "Barwach szczęścia" wcielała się w postać córki Sebastiana Kowalskiego, Angeli. Jej bohaterka przyleciała do Polski po śmierci mamy z Kanady. Zbuntowana nastolatka sporo namieszała w życiu ojca oraz nowych przyjaciół - Kajtka (Jakub Dmochowski) i Oliwki (Wiktoria Gąsiewska).

Helena Englert grała w "Barwach szczęścia" od 2016 roku, jednak już w styczniu 2018 roku media obiegła informacja o zawieszeniu zdjęć z Heleną Englert w związku z przygotowaniami młodej aktorki do międzynarodowej matury. Młoda aktorka już wówczas zapowiadała, że zamierza skupić się na nauce.

Angela pojawi się w nowych odcinkach? Co dalej z rolą Heleny Englert w serialu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Finalnie córka Sebastiana zakończyła związek ze swoim nauczycielem Robertem (Józef Grzymała) i wyjechała w podróż dookoła świata, którą ufundowali jej najbliżsi.

Czy jest szansa, aby Helena Englert powróciła do "Barw szczęścia". Młoda aktorka tak nam odpowiedziała;

Na razie nie pojawię się w "Barwach szczęścia". Nie chcę mówić, że już nigdy nie wrócę, bo nigdy nie wiadomo, co życie przyniesie i absolutnie nie mam zamiaru zamykać w ten sposób tego wątku. Jednak nie jest to w moim kalendarzu na przyszły rok.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • MARCJANNA LELEK (gość)

  MACIEJ MISIAL

  05.10.2018 11:50
 • ADAM ZDROJKOWSKI (gość)

  MAGDALENA WALIGORSKA

  05.10.2018 11:46
 • oe (gość)

  Rzeczywiście czołowa twarz, bo zajmuje cały ekran.

  04.10.2018 11:23
 • Ewika (gość)

  Przecież w serialach grają ciągle te same rodziny. Nawet trudno czasami odróżnić które jest czyje? My to oglądamy więc oni próbują grać! Najgorsze jest to że często z fajnego spokojnego serialu robi się poważny kryminał albo agencja towarzyska gdzie wszyscy że wszystkimi śpią. Dzieciaki 16, 17 lat zaczynają mieszkać w parach gdzie o życiu samodzielnym nie mają pojęcia. Żadnych dobrych wzorców tylko rozpusta. Może coś o opieka nad Seniora mi, pomoc innym itd. Kolejna głupota TVP

  30.09.2018 12:36
 • Ewika (gość)

  Przecież to to nie gra. To gest postać jeszcze niedouczona. Lepiej by było aby zaczęła nad sobą pracować, szczególnie jeśli chodzi o wymowę- niestety englerowna fafluni i tego musi się wyzbyć. Może warto pomyśleć o leczeniu zatok a nie graniu bardzo kontrowersyjnej postaci jak na 18 łatkę. Mamusia chce koniecznie zrobić z niej celebrytke i od samego początku chce aby brylowala w schow biznesie. To już nie te czasy, chyba że też wejdzie gdzieś przez l...... talentu to ona za dużo niema, tak jak mamusia.

  30.09.2018 12:26
 • danka z lodzi (gość)

  wlasnie narodowa z toba nawet w kraju slabo by bylo jak lalunie piszesz przez j.

  30.09.2018 12:23
 • KAŚKA (gość)

  Hela. Jakby każdy dostawał rolę za sprawą popularnych rodziców to w serialach wystepowalyby tylko rodziny aktorów.

  30.09.2018 11:29
 • Majka (gość)

  Wracaj!

  30.09.2018 07:59
 • Hela (gość)

  Tragedia narodową co takie lalunje myślą osobie Ani to talentu Ani urody tatuś pewnie ja wepchal

  30.09.2018 07:19
 • iga (gość)

  wielka aktorka

  30.09.2018 06:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×