"Barwy szczęścia". Izabela Zwierzyńska przeżyła chwile grozy! Z planu serialu pojechała do szpitala!

To był trudny czas dla Izabeli Zwierzyńskiej, która w serialu "Barwy szczęścia" gra Iwonę Pyrkę. Niedawno poinformowała swoich fanów, że prosto z planu musiała jechać do szpitala! Co się stało?

Multimedia

Izabela Zwierzyńska w "Barwach szczęścia" gra Iwonę Pyrkę od początku istnienia serialu. Miała co prawda przerwy w pojawianiu się na ekranie, ale teraz wątek Iwony znowu powróci w nowych odcinkach. Nie wiadomo, w jakiej intensywności, bo aktorka mieszka obecnie w Londynie, gdzie studiuje w prestiżowej szkole Royal Academy of Dramatic Art, przez co możliwości pojawiania się na planie są nieco ograniczone.

Gwiazda "Barw szczęścia" o serialu, karierze, udziale w telewizyjnym show i świętach [WYWIAD]Zobacz więcej

Pewne jest, że Iwonę zobaczymy przynajmniej w kilku odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach. Niestety, ostatnio przy okazji pojawienia się Izabeli Zwierzyńskiej na planie serialu, doszło do przykrej sytuacji. Aktorka musiała jechać do szpitala! Co się stało? Zwierzyńska opisała wszystko w mediach społecznościowych:

Poranny lot z Londynu do Warszawy. Jazda na plan zdjęciowy. Noga puchnie i boli. Szpital. Zastrzyk z sterydu do stawu. Zapalenie kaletki stawowej. I co?! Siły w końcu wróciły! OMG! Jestem taka wdzięczna. Przetrwałam/ liśmy! A jutro... it’s another day of sun!!!

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a Izabela mogła wrócić do swoich obowiązków. Co czeka jej bohaterkę w "Barwach szczęścia"? Nowe odcinki w sierpniu 2019!

"Barwy szczęścia" czy "Na Wspólnej" - co chętniej oglądali Polacy? Mamy już dane!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • MALGORZATA PIENKOWSKA (gość)

    GRAZYNA WOLSZCZAK

    16.06.2019 22:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×