"Barwy szczęścia". Jacek Rozenek po udarze. Jak czuje się aktor?

Jacek Rozenek przeszedł rozległy udar i od kilkunastu dni przebywa w szpitalu. Jaki jest teraz stan zdrowia aktora, którego oglądać możemy m.in. w serialu "Barwy szczęścia"?

Multimedia

Jacek Rozenek w marcu 2019 skończył 50 lat. W maju, podczas jazdy samochodem, przeszedł rozległy udar, po którym trafił do szpitala. Okazuje się, że stan aktora jest poważny. Jak podaje "Fakt", ma sparaliżowaną prawą część ciała i porusza się na wózku inwalidzkim. Powoli odzyskuje mowę.

Aktorzy na urodzinach serialu. Jak wspominają swój pierwszy dzień na planie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W warszawskim szpitalu Rozenka odwiedzają synowie - Adrian (z pierwszego małżeństwa z Katarzyną Litwiniak) oraz Stanisław i Tadeusz z mamą, Małgorzatą Rozenek-Majdan. Z kolei Emilian Kamiński, dyrektor Teatru Kamienica, zapewnia, że Jacek Rozenek to twardy facet i na pewno szybko wróci do zdrowia.

- W trakcie jego nieobecności w spektaklu "SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw" zastąpi go Norbert Kaczorowski. Jacek to wspaniały aktor i człowiek. Zachorował, jak wróci do zdrowia, to będzie u nas. To jest wiadome. Poza tym jest współtwórcą tego spektaklu. Jak tylko stanie na nogi, to wraca do pracy – mówi cytowany przez "Fakt" Kamiński. Trzymamy kciuki za pana Jacka i jego szybki powrót do zdrowia!

Zobacz galerię

Źródło: TTV/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Halina (gość)

    Trzeba myśleć o swoim zdrowiu -wypoczynek jest bardzo ważny .

    30.05.2019 13:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×